Przy piwie Qnap TS-453U + Wine Proton

lukspy1984

Passing Basics
Beginner
20 Luty 2020
18
1
3
39
QNAP
TS-x53U
Ethernet
1 GbE
Witam

Myślę nad instalacją Wine Proton 32bit którą znalazłem na forum w Aplikacjach Dodatkowych
Czy ktoś używał tej aplikacji i do aplikacji która musiała pracować 24h/7dni
i czy ta aplikacja jest bezpieczna??
Czy Wine i butelka będzie uruchamiać się automatycznie podczas restartu Qnap??

Dziękuję za odpowiedzi i ewentualne podpowiedzi innych rozwiązań.
 
Czy jak zainstaluję aplikację do której dałeś linka będę mógł instalować aplikacje z Qnapclub w app center ??

Przyszedł mi jeszcze taki pomysł by w dokerze dodać Wine i tam uruchomić aplikację ale nie wiem co lepsze
 
Czy jak zainstaluję aplikację do której dałeś linka będę mógł instalować aplikacje z Qnapclub w app center ??
nie ... bo dodanie repozytorium nie ma nic wspólnego z Twoją instalacją aplikacji(Qnapclub Store)

Przyszedł mi jeszcze taki pomysł by w dokerze dodać Wine i tam uruchomić aplikację ale nie wiem co lepsze
nie mam pojęcia co dockera ma wspólnego z jakąś Twoją apką - rozwiń myśl ?
 
Czy jak zainstaluję aplikację do której dałeś linka będę mógł instalować aplikacje z Qnapclub w app center ??
nie ... bo dodanie repozytorium nie ma nic wspólnego z Twoją instalacją aplikacji(Qnapclub Store)

czyli tak jak w np w ubuntu dodaje repozytorium Qnapclub i potem z terminala mogę instalować aplikacje z Qnapclub

Przyszedł mi jeszcze taki pomysł by w dokerze dodać Wine i tam uruchomić aplikację ale nie wiem co lepsze
nie mam pojęcia co dockera ma wspólnego z jakąś Twoją apką - rozwiń myśl ?

Wine Proton to jest aplikacja która umożliwia uruchomienie windowsowych aplikacji na linux-ie
jest też doker z Wine czyli podobna aplikacja.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. wine
  2. proton