QNAP TS-873-8G

Przypuszczam że mam bardzo podobny problem jak tu Rozwiązany - Qnap TS-453 Pro restartuje się na okrągło
Zrobiłem adapter jak tutaj Firmware Recovery - QNAPedia
Myślę że powinien działać, jak wpinam i wypinam sypie śmieciami, ale po wpięciu do urządzenia nic nie wypisuje na ekran, tak więc nawet nie wiem czy coś tam startuje.
No i dostałem odpowiedz z supportu:
Dzień dobry, w tym wypadku proszę skierować serwer na gwarancję do miejsca zakupu.
Mam ważne pytanie do was tu obecnych na forum - czy obecne macierze dyskowe, które posiadam, zostaną rozpoznane na nowym / naprawionym urządzeniu ?

4x8TB WD RED jako RAID5, 4x2TB WD RED jako RAID10 i 2x500GB WD Blue jako RAID1 pod Qtier.
Witam. Jaki jest średni czas realizacji reklamacji w serwisie QNAP ? Urządzenie wysłałem na gwarancję 20.07.2020 i jak dotąd nie mam żadnych konkretów i urządzenia.
 
Mam ważne pytanie do was tu obecnych na forum - czy obecne macierze dyskowe, które posiadam, zostaną rozpoznane na nowym / naprawionym urządzeniu ?
tak.

Jaki jest średni czas realizacji reklamacji w serwisie QNAP ?
za reklamacje jest odpowiedzialny sprzedawca - więc pytanie brzmi ile czasu trwa reklamacja u tego sprzedawcy.
prawnie jest prosto - po 30 dniach bez odpowiedzi , reklamacja jest uznana , nie ma regulacji w jakim czasie ma być ona wykonana.
Odpowiedź na reklamację konsumenta - nowe terminy - Masz Prawo
 
No więc, dobre wieści. Urządzenie wróciło z serwisu zewnętrznego (QNAP) do sprzedawcy (X-KOM), a ten wysyła do mnie.
Zła wiadomość, to że NAS będzie wymieniony (nowy), najwidoczniej nie udało im się naprawić usterki.
 
Cześć.
Chciałbym rozbudować NAS o większą pamięć RAM.

Jakie modele będą pasować do tego modelu ?
 
Chciałbym rozbudować NAS o większą pamięć RAM.

Jakie modele będą pasować do tego modelu ?
SODIMM DDR4 maksymalnie 4x16GB lista modeli dostępna pod linkiem: TS-873 | Niedrogi, najwyższej jakości system NAS z czterordzeniowym procesorem AMD RX-421ND wyposażony w gniazda PCIe umożliwiające podłączanie dysku M.2 SSD, karty 10GbE lub karty graficznej dalej Akcesoria i następnie RAM :)
Inne kości mogą działać lub nie. Zazwyczaj pamięci Micron były najłatwiej przyswajalne przez Qnapy ale to loteria.
Zamawiaj z opcją darmowego zwrotu i testuj (i podziel się wynikami po fakcie - pomożesz innym). Jeśli ktoś ma ten model i wymieniał pamięć to może się podzieli doświadczeniami.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. ts-873 m2
  2. 873
  3. wyłączenie qtier