Pomoc QOptware-NG konflikt z container station?

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

ghost212

Entry Technician
Q Associate
27 Styczeń 2017
46
3
8
35
QNAP
TVS-hx74
Ethernet
802.11ac (Wi-Fi 5)
Cześć, zainstalowałem QOptware-NG z repo qnapClub przez zarządzanie QTS normalnie z interfejsu i teoretycznie wszystko działa jak już optware zostanie włączony. Problem w tym że po restarcie nasa chyba nie potrafi sam się włączyć, ponieważ nawet ręczne włączenie wyrzuca error jak poniżej.
W tych folderach opt\ po restarcie nie ma nic ciekawego więc jak usunę \opt to wtedy Optware uruchamia się bez problemu i wszystko działa. Problem w tym że co restart to ten sam problem a jednak chciałbym żeby to działało od razu.
Z góry wybaczcie gdyby gdzieś było rozwiązanie ale nie udało mi się znaleźć ale google ani na forum, jedyny taki błąd pojawił się na githubie projektu ale niestety już bez odpowiedzi.
Gdyby ktoś miał jakieś rady będę wdzięczny. Jedyny mój pomysł to dopisanie rm opt i uruchomienie Optware przez autorun.sh ale niezbyt tu pewnie mądre i dopiero walczę o uzyskanie dostępu do autoruna



[/etc/init.d] # ./Optware-NG.sh start
/opt/containerd
Error: /opt is used, so Optware-NG not use it !. Please resolve error, to use Optware-NG !
[/etc/init.d] #
 
Ahh przewinęło mi się to w między czasie czytania, ale później całkowicie nie pomyślałem, że to ratuje sytuacje, dzięki! Temat do zamknięcia :)
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. optware