Marquiz

Passing Basics
Beginner
5 Czerwiec 2009
27
0
1
47
Mam jeden problem z xDove, a konkretnie z jego interfejsem www "Uebimiau Webmail".
Mianowicie jeśli w temacie lub nazwie nadawcy znajdują się polskie krzaki e-mail nie otwiera się.

Macie jakieś pomysły co z tym fantem zrobić?