Pomoc QSync BitTorrent

heyu

Nowy użytkownik
Noobie
15 Grudzień 2014
3
0
1
34
QNAP
TS-x51
Ethernet
1 GbE
Hej,

potrzebuję pomocy w wyborze softu i sposobu udostępniania dokumentów.
Potrzebuje stworzyć miejsce w którym ok. 10 użytkowników będzie się wymieniało dokumentami. Dla każdego usera część dokumentów ma być dostępnym tylko dla niego, a reszta dla wszystkich. Fajnie by było jakby jeszcze były zapisywane wersje plików. Zmiany mają się synchronizować automatycznie dla każdego usera komp i telefon(android). Z Qsync mogę stworzyć użytkowników i odpowiednią strukturę katalogów i przypisać uprawnienia bezpośrednio do katalogów. W przypadku zmiany uprawnień zmieniam je na poziomie katalogu i od razu są zastosowane do wszystkich userów.

Czy w przypadku BitTorrent mogę w podobny sposób nadawać i zmieniać uprawnienia? Z tego co mi się wydaje każdemu musiałbym wysyłać klucze z prawamy do oczytu i odczytu i zapisu, a przypadku zmian uprawnień dla części dokumentów trochę to się komplikuje.
Może znacie jakąś inna aplikację która spełniałaby powyższe oczekiwania?

pozdrawiam
Jarek
 
Opisałeś wszystkie funkcje Qsync :)

Bittorrent Sync uzyskasz to samo. Folder dla każdego użytkownika z prawami zapis i jeden wspólny dla wszystkich. Dlaczego ma się skomplikować po zmianie dokumentu ? Jak dasz prawo odczyt/zapis to nie będzie problemu.

Pobaw się nimi i wybierz ten który będzie dla ciebie lepszy.

Dla mnie lepszy jest Bittorent Sync bo działa jak każdy klient torrent :) synchronizuje się ciągnąc również od innych zsynchronizowanych (odciążając serwer). Zauważalne zwłaszcza przy większych plikach.

Aha no i to co u mnie jest stosowane, pracownicy mogą niezależnie między sobą tworzyć linki bez konieczności udziału serwera.
 
to fakt.... wcześniejsze wersje nie miały funkcjonalności My Devices, a generalnie wszystkie wersje BT działają na dowolnych folderach , co daje mu też tę przewagę nad Qsync ... o tak , to ma brzmieć ;)
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. bittorent
  2. qsync torrent
  3. bittorent amr
  4. Bittorrent