Pomoc QuMagie na TS-230

jsbien

Entry Technician
Q Associate
29 Styczeń 2021
31
4
8
github.com
QNAP
TS-x51
Ethernet
100 Mbps
Kupiłem w tym tygodniu TS-230 w celu robienia kopii zapasowych, ale spodobało mi się QuMagie i chciałbym wszystkie swoje Zdjęcia Google przenieść na NAS łącznie z udostępnianiem niewielkiej liczbie znajomych. Zbiór zdjęć jest dość stabilny, to skany rodzinnych pamiątek. Czy TS-230 uciągnie bez problemu takie zastosowanie?
Mam jeszcze możliwość zwrotu TS-230 i kupienia np. TS-251D-4G. Czy to warte dodatkowych pieniędzy i zachodu?

Będę wdzięczny za opinie.

JSB
 
Według strony Qnap, Qumagie jest na TS-230, więc odpowiadając na pytanie sądzę ze udźwignie temat.
Jeśli jest możliwość zamiany na TS251 to nie zastanawiałbym się i to zrobił z uwagi na procesor Intela.

Jesteś pierwsza osoba którą znam że podoba się QuMagie. Chociaż ostatnio sam się przyznam że zmieniłem PS na Qumagie z uwagi na zmiany w aplikacji mobilne (zmiany na lepsze).

Osobiście najbardziej bym chciał by Qnap kupił PS z konkurencyjnej firmy =].
 
Dziękuję za opinię.
QuMagie na TS-230 chodzi, ale wolno, system ciągle swapuje, a testuję tylko jako 1 uzytkownik.
Funkcjonalność jest zdecydowanie lepsza niż Zdjęć Google, z innymi narzędziami nie mam doświadczenia.
 
  • Lubię to
Reakcje: _Floyd
Ja tylko dodam od siebie że właśnie jestem po konfiguracji telefonu z Quamgie. Niestety program nie przeszedł testu. Na IPhone nowa konfiguracja mimo wybrania skanuj i prześlij wysłał na serwer te same zdjęcia i podwoił je na serwerze z nową nazwa. Tak tylko wyczułam że nie działa wszystko tak jak by się chciało.

Wysłane z mojego XQ-AT51 przy użyciu Tapatalka
 
Ja tylko dodam od siebie że właśnie jestem po konfiguracji telefonu z Quamgie. Niestety program nie przeszedł testu. Na IPhone nowa konfiguracja mimo wybrania skanuj i prześlij wysłał na serwer te same zdjęcia i podwoił je na serwerze z nową nazwa. Tak tylko wyczułam że nie działa wszystko tak jak by się chciało.

Wysłane z mojego XQ-AT51 przy użyciu Tapatalka
Na moim Androidze też aplikacja nie działa, ale na razie to dla mnie sprawa niskopriorytetowa.
 
Ja tylko dodam od siebie że właśnie jestem po konfiguracji telefonu z Quamgie. Niestety program nie przeszedł testu. Na IPhone nowa konfiguracja mimo wybrania skanuj i prześlij wysłał na serwer te same zdjęcia i podwoił je na serwerze z nową nazwa. Tak tylko wyczułam że nie działa wszystko tak jak by się chciało.

Wysłane z mojego XQ-AT51 przy użyciu Tapatalka
Na moim Androidze też aplikacja nie działa, ale na razie to dla mnie sprawa niskopriorytetowa.

Początkujący jestem z NASem Qnap ale u mnie na Andku QuMagie działa bez problemów, jedynie obsługa pozostawia trochę do życzenia.
Może to moja wina bo jeszcze za słabo się z tą apką zaznajomiłem hmmm
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. https://forum.qnap.net.pl/threads/qumagie-na-ts-230.37077/
  2. zdjęcia google
  3. Qumagie
  4. ts251+