Pomoc QuMagie - korekta rozpoznawania twarzy

jsbien

Entry Technician
Q Associate
29 Styczeń 2021
31
4
8
github.com
QNAP
TS-x51
Ethernet
100 Mbps
QuMagie często do jednego worka "Who is this" wrzuca np. 5 zdjęć osoby X i 1 zdjęcie osoby Y. Jaka na to jest metoda?

Wersja oprogramowania Firmware: 4.5.2.1566
Model serwera: QNAP TS-251D-4G
 
Przypisać te zdjęcie do innej osoby. Nie jestem teraz przy kompie ale tam chyba można zmienić ta informacje.

Wysłane z mojego XQ-AT51 przy użyciu Tapatalka

Problem w tym, że w QuMagie nie da się tego zrobić dla pojedynczego zdjęcia. Da się natomiast zrobić w Photo Station, ale powinna być na to jakaś prostsza metoda nie wymagająca wychodzenia z QuMagie.
Dzisiaj pojawiła się wersja 1.5.0. Czy po uaktualnieniu można jakoś zobaczyć ChangeLog? Chyba była taka możliwość przed instalacją ale za szybko kliknąłem.
 
@jsbien, da się to prosto zrobić.
Wystarczy znaznacyć zdjęcia w danej grupie które nalezą do innej osoby, wybrac edycję i zaznaczyc, że to zdjęcia innej osoby (i wybrać której lub dodąć nową), bądź zaznaczyć, ze się tej osoby nie zna.

Pozdrawiam
 
@jsbien, da się to prosto zrobić.
Wystarczy znaznacyć zdjęcia w danej grupie które nalezą do innej osoby, wybrac edycję i zaznaczyc, że to zdjęcia innej osoby (i wybrać której lub dodąć nową), bądź zaznaczyć, ze się tej osoby nie zna.

Pozdrawiam
Dziękuję. Jest jeszcze opcja, ze to w ogóle nie jest twarz - miałem taki przypadek.
PhotoStation pozwala na zdjęciach zbiorowych przypisać osoby do poszczególnych twarzy. Rozumiem, że QuMagie nie ma nic podobnego?
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. qumagie