infomedia

Entry Technician
Q Associate
28 Kwiecień 2009
60
1
6
8
QNAP
TS-x73A
Ethernet
802.11ax (Wi-Fi 6)
Witam,
czy można jakoś wywołać bata, żeby nie pytal o hasło, tylko działało to automatycznie?

Pozdrówka
Marek