Witam. Jestem amatorem i jakiś czas temu skonfigurowałem sobie swojego TS-251 do pobierania torrentów i wszystko działa ładnie pięknie ale mam ustawione wyłączanie w nocy NASa. Rano jak się włączy NAS to za każdym razem mam włączone limity pobierania(tak jak na fotce) i wysyłania w Rtorrent i muszę ręcznie ustawiać BEZ LIMITU. Co mogę zrobić aby nie było limitów?

- 6 Luty 2011
- 1 957
- 314
- 133
- 39
- QNAP
- TS-x53A
- Ethernet
- 802.11ac (Wi-Fi 5)
Aby zobaczyć tę odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.