Pomoc rTorrent-Pro kilka pytań

Ice

Wyżej w hierarchii niż Pawliko.
Q's Reseller
16 Styczeń 2018
1 349
2
494
113
38
QNAP
TVS-h1288X
Ethernet
10 GbE
Cześć.
Próbowałem kilku klientów, padło na Twój po pochlebnych recenzjach. Pierwsza instalacja na FloodUI się sypała, rtorrent się ciągle restartował. Postanowiłem od nowa zainstalować i korzystać z klasycznego „utorrenta”.
1. jeżeli nie chcę seedować, powinienem przekierować jakieś porty?
2. Bad response from server: (500 [error,list]) Link to XMLRPC failed. May be, rTorrent is down? - powinienem coś przestawić?
3. Po początkowej stabilności w pobieraniu, rTorrent szedł pełnym gwizdkiem - 800mbit, po jakimś czasie ma duże różnice w transferach, z 300-500 spada do 4. Pytanie poza konkursem - w Syno admin to użytkownik, któremu nada się takie uprawnienia. W Qnapie jest inaczej. Musiałem z poziomu admina, zmienić uprawnienia do folderów, bo jako „pod”admin nie widziałem wszystkich.Dlaczego tak to jest zrobione?
Pozdrawiam


Firmware version: 4.4.2.1320
Model name: QNAP TVS-672n
 
1. Nie
2. Trzeba byłoby zobaczyć czy nie masz jakiś crash raportów.
A może to tylko error bo dałeś zapis ustawień a ta procedura restartuje rtorrent
3. Upewnij się że używasz prywatnych torrentow z odpowiednią ilością seedow. Raczej nie ma czegoś takie jak spadek stabilności transferu. Rtorrent idzie pełnym łączem jeśli to tylko możliwe.

A co do niewidoczności folderów przez admina to raczej zrobiłeś jakiś mess z uprawnieniami.
 
Dzięki Mariusz za odpowiedź.
2. Kilka raportów:
Bad response from server: (0 [error,list])
08.06.2020 18:45:33] JS error: [undefined : 3538] TypeError: null is not an object (evaluating 'table.clearRows')
08.06.2020 18:45:34] JS error: [undefined : 4392] TypeError: null is not an object (evaluating 'table.clearRows')
3. Na początku przez jakiś czas - Twój etorrent szedł na maxa mojego łącza - 800-900mbit. Na chwilę obecną nie ma w ogóle stabilizacji - skacze. Początkowo szedł 800-900 i to długo tak ściągał.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. rtorrent uzytkownik