Pomoc rTorrent Pro + radarr + prowlarr

greq333

Passing Basics
Beginner
16 Lipiec 2019
27
3
3
34
QNAP
TS-x73
Ethernet
10 GbE
Dobry wieczór!

Mam problem z konfiguracją powyższego combo.

rTorrent Pro działa natywnie, Radarr jak i Prowlarr są zdockeryzowane.

Komunikacja między wszystkimi trzema jest OK, łączą się, integrują OK.

Teraz analiza przypadku:
rTorrent Pro pobiera pliki temp. do /share/Rdownload/downloads (ścieżka wskazuje na macierz RAID0 NVME służącą jako powiedzmy TIER0, szybki storage)
Następnie ma ustawiony autotools aby przenosił wszystko do katalogu docelowego /share/Downloads (ścieżka wskazuje na macierz RAID0 SSD służącą jako powiedzmy TIER1, nieco wolniejszy storage)

I do tej pory wszystko jest OK.
Teraz dorzucamy do układanki Sonarr + Prowlarr.
Mianowicie używam Sonarr do pobierania treści z Nyaa.si za pomocą indeksera z Prowlarr.
Bez problemu mogę dodać odpowiedni serial do Sonarr, serial się też pobiera, niemniej po pobraniu:
Nie przenosi się do katalogu docelowego (/share/Anime)
Nie usuwa się z rTorrenta

Dodatkowo Sonarr pokazuje błąd Episode Missing From Disk

Jako zmienne środowiskowe dla sonarr mam podane /share/Downloads oraz /share/Anime

Gdzie popełniam błąd? :)

Próbowałem już pobierać bezpośrednio do folderu końcowego z pominięciem autotools i macierzy tier0, niemniej to nie pomogło.

Dziękuję i pozdrawiam
 
Tak, sprawdzałem logi sonarr i widzi je, natomiast nic z nimi nie robi, przykład wpisu:
2023-09-20 23:27:37.9|Debug|TrackedDownloadService|Tracking 'rtorrent_sonarr:xxx.mkv': ClientState=Completed SonarrStage=Importing Episode='xxx' OutputPath=/share/Downloads/xxx.mkv.

Widzę chyba pewien problem:

F6907B94EE30FED6567A51B2E5623B5137D6C6A3.meta
  • No files found are eligible for import in /share/Rdownload/downloads/F6907B94EE30FED6567A51B2E5623B5137D6C6A3.meta
Dostaję taki błąd na UI Sonarr przy activity/queue


EDIT:
Dobra, wszystko wiadome.
Kwestią był remote path mapping, nie wiedziałem że potrzebne to będzie również na środowiskach unixowych, myślałem, że jest to kwestia wymagana tylko żeby mapować ścieżki przy użyciu windowsa.

Tak więc dla potomnych, dodatkowo po podpięciu sharów pod kontener trzeba też zmapować ścieżki wedle guide
Host: Tutaj wybieramy nasz downloader
Remote path: Tutaj wybieramy ścieżkę jaką widzi QNAP
Local path: Tutaj wybieramy ścieżkę podmontowaną pod kontener

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam
 

Mogą Cię zainteresować

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. radarr
  2. sonarr
  3. rtorrent
  4. prowlarr
  5. rtorrenta pro
  6. rtorrent błąd pobierania
  7. sonarr 3