Pomoc Transmision-konfiguracja, pomoc

wojtekdu

Systems Admin...
Q's Expert
6 Marzec 2015
387
34
28
63
Lisów
lisow.eu
QNAP
TS-x51
Ethernet
100 Mbps
Mam TS-112P uruchomiłem Transmision, dodałem torrenta i nic. Stoi. Download Station, tego samego torrenta "ciągnie". Gdzie mogę znaleźć jakieś materiały dotyczące Transmision? Jak to skonfigurować? A może macie jakieś inne preferencje jeśli chodzi o programy na QTS do ściągania torrentów?
 
Mam TS-112P uruchomiłem Transmision, dodałem torrenta i nic. Stoi. Download Station, tego samego torrenta "ciągnie". Gdzie mogę znaleźć jakieś materiały dotyczące Transmision? Jak to skonfigurować? A może macie jakieś inne preferencje jeśli chodzi o programy na QTS do ściągania torrentów?

Musiałbyś zobaczyć co się w logu dzieje:
Kod:
../.qpkg/Transmission/web-gui/admin/logs/transmission.log

Polecić to zapewne: rtorrent [x86]

Transmission jest o tyle męczący, że wiele ustawień wpisuje się z palca w pliku konfiguracyjnym korzystając z zasobów internetu. ;)
 
Dzięki za zainteresowaniem się moim tematem, ale niestety z rtorrent nie mogłem skorzystać, bo zgłasza się błąd architektury. To jest prawdopodobnie aplikacja 32-bit. QTS zgłasza błąd: Wrong architecture rtorrent 0.9.2-0715 is built for x86. Czy jest na to jakaś rada?
 
To chyba przerasta moje możliwości. Komendy wydaję z poziomu cmd windowsa, czy gdzieś indziej. Nie jestem aż tak dobry w te klocki. Potrzebowałbym jakiegoś dokładniejszego opisu. Tego Debiana instaluję na QNAP`e, czy na Lokalnym komputerze. Nie łapię ogólnie filozofi tego problemu.
 
Takie coś:
"QTS zgłasza błąd: Wrong architecture rtorrent 0.9.2-0715 is built for x86.."
dostajesz jak chcesz zainstalować apkę intelowską na procku arm, czyli twoim bo masz TS-112 a tam nie ma procesora x86 :)
 
Typ Data Czas Użytkownicy Źródło IP Nazwa komputera Zawartość

Błąd 2015/11/21 12:56:55 System localhost The system is unable to save your settings (file = [/etc/config/qpkg.conf], section = [debian6], field = [Install_Path], value = [/debian6]) due to insufficient ramdisk space. If restarting the server does not solve the problem please contact support for further assistance.
OK już robię kolejne kroki dla platformy ARMel. Coś się wykonuje. Logując się na konsolę w celu zainstalowania X Window rozumiem, że jeśli normalnie loguję się w sposób następujący http://192.168.100.60:8080/cgi-bin/, to teraz mam zrobić tak: http://192.168.100.60:2202/cgi-bin/ i zamiast nazwy użytkownika admin, użyć root.
 
po pierwsze zrób uruchom ponownie NASa - bo masz zapchany RAM .

po 2.
wg instrukcji :
upload_2015-11-21_13-23-18.png
 
Skopiowałem do schowka wszystkie komendy z okna Dla platformy ARMel - TS-x12/x19/x20/x21 i to się wykonało. Nie mogę np. w tej chili odpalić File Station. Donload Station musiałem zainstalować ponownie.
Co muszę teraz zrobić, żeby zainstalować rtorrenta?
Próbowałem:
Notka poinstalacyjna dla wersji na platformę ARMel
W Debianie jest preinstalowany rtorrent 0.9.2 wraz z interfejsem użytkownika.

I nie mogę.
 
A może ma na to wpływ mapowanie portów na routerze? Jak wykonać odinstalowanie i powrót do początku? Czy to w ogóle jest możliwe?
Cały czas wyrzuca mi :
Typ Data Czas Użytkownicy Źródło IP Nazwa komputera Zawartość

Ostrzeżenie 2015/11/21 14:29:15 System localhost [Single Disk Volume: Drive 1] The file system is not clean. It is suggested that you go to [Storage Manager] to run "Check File System".

Sprawdzam w tej chwili system plików.
Zero błędów. Wszystko OK.