Pomoc TS-251+ QSYNC błąd po aktualizaci

wojtasm91

Nowy użytkownik
Noobie
23 Marzec 2017
3
1
3
29
QNAP
TS-x51
Ethernet
10 Mbps
Witam jak w temacie dziś zalogowałem się do mojego TS-251+. Okazało się że jest dostępna aktualizacja systemu serwera. Zgodnie z zalecenie przed aktualizacją uruchomiłem serwer ponownie. Po starcie zrobiłem aktualizacje systemu. Wszystko przeszło bez żadnych komunikatów o błędach itp. Serwer się uruchomił zrobiłem aktualizacje aplikacji do nowych wersji też wszystko poszło ok. Jak odpaliłem File Station to moim oczom ukazał się komunikat następującej treści " Nie można użyć Qsync. Wystąpił błąd związany z folderem macierzystym. Aby uzyskać pomoc skontaktuj się z administratorem systemu." Co prawda od niedawna używam produktu QNAP'a ale robiłem już aktualizacje i nie było kłopotów. Z tego co wizę aktualna wersja systemu to 4.2.4. Wie ktoś z Was o co dokładniej chodzi?
 
Witam
Widzę, że problem stary a wciąż brak odpowiedzi. Miałem to samo, walczyłem 3 godziny zanim doszedłem co jest grane (w sieci nic nie znalazłem, więc piszę co pomogło).
Otóż w Panelu Sterowania wybrać Uprawnienia, potem Użytkownicy a tam Foldery domowe. Zaznaczyć "włącz folder domowy dla wszystkich użytkowników" i wybrać dysk, na którym mają być te foldery. I to wszystko, naprawiło się ;)

Pozdrawiam