Witam po nownie

bebza

Nowy użytkownik
Noobie
9 Kwiecień 2013
5
3
3
Łódź
QNAP
null
Ethernet
1 GbE
Witam Was,

Witałem się już na pronasie, ale tu w profiilu pokazuje mi ponownie przywitaj się, a że z natury grzeczny jestem to Witam Wszystkich Serdecznie!

to było jakieś 3 lata temu:

Jak większość - skuszony możliwościami zakupiłem DS213+

Oczywiście wszystko to wina mojego kolegi, który postanowił wyrwać mnie z mrocznej otchłani niewiedzy i zaburzyć moją spokojną egzystencję pokazując mi właśnie S.... Dzięki Tomku, ale w życiu nie przyznam się żonie ile to kosztowało ;)

Generalnie w temacie jestem ciemny jak tabaka w rogu, więc pewnie nie raz będę prosił o pomoc i w związku z tym proszę o wyrozumiałość.

Pozdrawiam,
Rafał
 
Eeee - to było 3 lata temu i cena była naprawdę okazyjna :)

Oj joj joj! Teraz spojrzałem tak na szybko na to TS-251 i trochę mi się ciśnienie podniosło....:s
 
  • Lubię to
Reakcje: 1 osoba
Jak przed żonami ukrywacie fakt wymiany sprzętu???

Mówicie, że nowa obudowa czy jak?

Coś czuję, że będę się musiał niedługo tłumaczyć...%-}
 
Mówisz że się popsuł, i że nie nie ma już tego modelu to ci taki wysłali

Mobilnie
 
W testy nie uwierzy bo u mnie zawsze po testach wszystko zostaje,
że się popsuł - "przecież i tak nie był potrzebny to na cholerę nowy? Listy przypodłogowe byś w końcu założył!"

No nic - akurat NASa mogę wrzucić do szafy - może nie zauważy, że inny.

Pozdrawiam Panowie i biorę się za czytanie o tym TS-251
 
  • Wow
Reakcje: kaktus
Funkcjonalnie jest nawet aż za, ze swoją wiedzą wykorzystuje może 50% - w TS kręci mnie XBMC. W DS213+ mam problemy z odtwarzaniem pewnych formatów po DLNA
 
To chyba lepiej zainwestować w jakiś odtwarzacz typu RaspBerry PI i postawić XBMC :)
 
Może i tak, nie wiem czy nie za cienki jest w takie zabawy. W TS mam "gotowca"
W sumie w DS i tak czeka nie wymiana dysków ze względu na brak miejsca.
Gdyby się okazało, że sprzedaż DSa ze starymi dyskami pokryje chociaż połowę nowego TSa to chyba warto się pok\chylić?
 
Tak zrobię.

Przy okazji - Ty masz w stopce i DS i TS, możesz powiedzieć parę słów o wadach i zaletach? Chodzi mi o absolutnie domowe zastosowanie.
Będę wdzięczny.