Witam. Mam problem z konfiguracja Thunderbirda. Po zalogowaniu się do Uebimiau mogę bez problemu wysyłać i odbierać pocztę. Ale nie wiem jak skonfigurować thunderbirda. Porty to pop3: 110 smtp: 25 ale nie wiem co wpisać w nazwa serwera. Thunderbird zwraca komunikat że nie może połączyć z serwerem. Albo co wpisać w nazwa użytkownika.
Aby zobaczyć tę odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Aby zobaczyć tę odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.