Recent Content by czechoj

  1. czechoj

    QNAP TS-239 Pro - Próba naprawy

    Zdaje się że dyski które masz w serwerze nie są zalecane przez QNAPA stąd może Twoje problemy. Patrz tu: http://www.qnap.com/en/index.php?lang=e ... &g=4&gc=18
  2. czechoj

    Jaki klient w oprogramowaniu 3.4.2 Build 0331T

    Witam Interesuje mnie jaki klient torrentowy i w której wersji zaimplementowany jest w firmware 3.4.2 Build 0331T w QNAPa T-259 Pro może ktoś zna odpowiedź...
  3. czechoj

    MLDonkey i problem z logowaniem

    ....ale chyba nie do końca... nie mogę zalogowac się do serwerów... wskazujaca adres z plikiem server.met nic nie daje... można gdzieś znaleźć coś w rodzaju instrukcji konfiguracji programu?
  4. czechoj

    MLDonkey i problem z logowaniem

    Witam hmm zainstalowałem sobie MLDonkey`a i przy próbie uruchomienia przez www wyskakuje komunikat z prośbą o zalogowanie...wpisuję więc możliwe kombinacje i... koniec nie mogę sie zalogować... co jest nie tak? EDIT juz sobie poradziłem :)....
  5. czechoj

    Qmultimedia - TS-409 Turbo NAS

    Opcja Network Share Management podświetlasz Qmultimedia dalej Access Control i przemieszczesz użytkowników do woli nadając im uprawnienia Deny access Read only lub Full access
  6. czechoj

    TS-101 i Canon iP5300

    Posiadam drukarkę Canon iP5300 i wykorzystuję dysk sieciowy QNAP TS-101 jako printer server. Drukarka działa ok, ale nie obsługuje możliwości nadruku na nośniki CD w tej konfiguracji. Instrukcja obsługi mówi że 1. TS-101 supports general USB printer only but not multifunction printer. rozumiem...