Recent Content by Kamil004

  1. Kamil004

    Pomoc [TS-230] Zmiana lokalizacji domyslnego katalogu serwera www

    Witam, chcialbym zmienic lokalizacje domyslnego folderu WEB serwera www. Dlaczego? Moja konfiguracja dyskow wyglada nastepujaco: Na dysku glownym systemowym SSD mam dostepne 91GB. Chcialbym przeniesc domyslny katalog WEB serwera www na dysk HDD w celu: 1. zwiekszenia limitu dostepnego miejsca...
  2. Kamil004

    Pomoc Przeniesienie pliku SWAP na dysk SSD

    Tak tak, przez SSH sie lacze. No wiec tak to wyglada u mnie: Szczerze mowiac to za wiele mi to nie mowi ;) Natomiast tak jak wyzej pisalem polecnie swapoff /dev/md256 Wylacza mi dysk SSD do uzytku przez SWAP Natomiast polecenie: swapoff /dev/md322 Spowodowalo czesciowe zrzucenie SWAPa z...
  3. Kamil004

    Pomoc Przeniesienie pliku SWAP na dysk SSD

    Po reinstalce systemu na SSD, SWAP byl na tym dysku. Przy HDD zawsze bylo zero uzycia, chodzbym niewiem co robil.
  4. Kamil004

    Pomoc Przeniesienie pliku SWAP na dysk SSD

    Witam szanowne grono, ostatnio postanowilem przeniesc system na dysk SSD w celu przyspieszenia wspolpracy z NASikiem. Wszystko bylo dobrze do ostatniej aktualizacji oprogramowania, lub poprostu byl to przypadek i wystarczyl ktorys restart z kolei. Mianowicie, do tej pory wszystko bylo po mojej...
  5. Kamil004

    Pomoc TS228A - Jak uruchomic i podlaczyc sie do serwera VNC w Ubuntu na Container Station

    Na poczatek witam wszystkich bardzo serdecznie. Posiadam QNAPa TS228A , w container station mam dodane Ubuntu LXC oraz Ubuntu DOCKER i chcialbym podlaczyc sie do ich "pulpitu". Znalazlem w google kilka poradnikow, np gdzie zawsze wszystko jest prosto opisane, oraz na samych stronach z...