Recent Content by Marcin

  1. M

    Odzyskac dane

    Niestety nic to nie pomoglo, wypalilem, wystartowalem kompa z cd wszystko cacy. Jak tylko podlacze dysk to go widzi jak go otwieram to pokazuje jako pusty :-(((( NIe mam pojecia co jeszcze moge zrobic :-( Ale dziekuje Ci za pomoc :-)
  2. M

    Odzyskac dane

    Wlasnie bawilem sie tym co mi podeslales w v 1.07. Wszysko pieknie widzi 3 partytycje, ale dalej zaczyna sie kicha. Sa mapy w ktore moge wejsc, widze tez swoje mapy gdzie mam pochowane moje pliki. No i tu zaczyna sie prawdziwa kicha jak chce sie do nich dostac to wyskakuje "Error: unlock...
  3. M

    Odzyskac dane

    To byl TS-209 Pro II, mialem dwa dyski. Ale nie robilem zadnego raida, poprosu podlaczylem je i tam wszystko kopiowalem.
  4. M

    Odzyskac dane

    Mam pytanie. Jak odzyskac dane z dyskow bez qnapa, pod viste. Qnap mi padl wiec zostal wyslany do naprawy, a ja potrzebuje dostac sie do moich danych. Bawilem sie Linux Reader , czyta partytycje, ale wyglada na to ze nie moge sie dostac do map gdzie sa moje dane. A jak juz sie tam dostane to...
  5. M

    TS-209 II czy TS-209 II Pro

    Witam wszystkich :-) Mam zamiar kupic model TS-209 II albo TS-209 II Pro. Chcialbym sie dowiedziec co o nich sadzicie ? Czy jest sens wydawania ekstra kasy na model TS-209 Pro, czy posiada az tak wielkie zmiany, bo ja ich nie widze :-)) Wogle co sadzicie na temat pracy Qnapa, czy dac sobie z...