Recent Content by mateusz0

  1. M

    mateusz0: Moja sieć domowa 10.2009

    mateusz0 zamieścił nową galerię zdjęć: Moja sieć domowa 10.2009 Czytaj więcej na temat wystawy zdjęć...
  2. M

    Moja sieć - modernizacja

    1. sposób - router zapewne ma wbudowanego switcha więc kablem ethernet podłącz Nbox'a do routera :) tak jest najprościej 2. sposób - dokup Access Point'a ustawisz go wg. instrukcji w tryb APC (AP Client) -> będzie się łączył bezprzewodowo z routerem tak jak PSP czy PS3 no i tego APC kablem do...
  3. M

    PROBLEM QPKG ...

    paczki możesz pobrać np. z tego forum poszukaj w dziale Platforma QPKG każda paczka ma założony swój temat i są tam linki do pobrania :) Pozdrawiam mateusz0
  4. M

    katalog hd_data

    Witam, od pewnego czasu po zalogowaniu na ftp widzę dodatkowy katalog HD_DATA.. skąd on się wziął, do czego służy oraz jak można go usunąć ?? (jest pusty i nie ma możliwości usunięcia go -> po zalogowaniu się na admina) Dodam, że katalog ten jest widoczny tylko po zalogowaniu na ftp. Gdy...
  5. M

    TS-109 Pro/Std Official FW (Version 3.0.0 Beta Build 0121)

    Witam, czy można prosić o wrzucenie tego firmware na jakiś inny serwer ?? ..bo z tego leci 5KB/s :( Pozdrawiam mateusz0
  6. M

    ts-109 II i HP DeskJet f4280

    Witam, mam Qnapa TS-109 II, który działa wyśmienicie. Niedawno kupiłem drukarkę HP DeskJet F4280 i pomyślałem, że podłączę ją do Qnapa (dla rodziny w domu). Qnap ją widzi jako HP DeskJet F4200 ale gdy dodaje ją w Windowsie to po zainstalowaniu sterowników (z płytki, bo sam nie znajduje) cały...