Recent Content by Paollllo

  1. Paollllo

    Sony PlayStation 3

    Hej, lepiej jeszcze poszukaj. Oferta z Proline napewno nie jest najlepsza. Ważne w PS3 są gry, bo jeśli będziesz faktycznie grał, to z 10 pewnie kupisz. Te załączone fo PS3 z oferty Proline nie są najnowsze i można je kupić poniżej 100 zł za sztukę. Ważne jest by mieć pad z feedbackiem - Dual...
  2. Paollllo

    PS3 i napisy

    Polecam dodatkowo https://forum.qnap.net.pl/threads/519. Jeśli takie rzeczy zaczną działać, to podejrzewam, że konwersja do .srt i wrzucenie do kontenera to porównywalny i rozwiązywalny problem. Pozdrawiam
  3. Paollllo

    PS3 i napisy

    Cześć. Odkryłem coś, co nazywa się Java PS3 Media Server (http://www.ps3hax.net/showthread.php?t=8532). Skoro w Java, to występuje już w 3 wersjach: Win, Linux, Mac. Będę testował w Win. Proszę Was o komentarz pod kątem instalacji tego w systemie Qnapa ... Pozdrawiam
  4. Paollllo

    PS3 i napisy

    Dzięki za odzew. Skoro piszesz, pewnie zadziała dla divixów zgodnych z wersjami obsługiwanymi przez PS3. Idąc dalej w temcie, pewnie rekodowanie większości lub wszystkich plików z rozszerzeniami ts i mkv jest nadal konieczne właśnie do divx (PS3 obsługuje divix również o rozdzielczościach HD)...
  5. Paollllo

    TS-409 Pro/Std Official FW (Version 3.0.0 Beta Build 0121)

    Na wersji beta? Brakuje Ci adrenaliny? ;) Pozdrawiam
  6. Paollllo

    Instruktaż/Tutorial Unrar na serwerze QNAP NAS

    Czy naprawdę nikt nie wie?
  7. Paollllo

    Pomoc XDove qpkg - rewelacja, ale problem z IMAP

    Cenne jest, że niektórzy próbują rozszerzyć możliwości qnapa sporym nakładem własnej pracy. Jednak moje doświadczenia z XMail, a później z XDove są takie, że roi się w tych paczkach od błędów, albo nie są do siebie i do qnapa dostosowane. Niewtajemniczony w linuxa lub niemający czasu czytać...
  8. Paollllo

    PS3 i napisy

    W tym miejscu jest nieco wyjaśnień: http://boardsus.playstation.com/playstation/board/message?board.id=ps3media&thread.id=95963. W sumie działa, ale powiedzcie, czy chcielibyście spędzać 3 godziny na zabawie w konwersje dla oglądnięcia 1,5 godzinnego filmu ?
  9. Paollllo

    TS-409 Pro/Std Official FW (Version 2.1.2 Build 1112)

    U mnie kopiowanie dużych plików (>100 MB) przez Sambe niestety również zostaje najczęściej przerywane. Przez FTP jest ok, ale trwa to 5 razy dłużej. Macie pomysł, gdzie leży przyczyna?
  10. Paollllo

    PS3 i napisy

    Dzięki za odpowiedź. W moim poście chciałem zwrócić uwagę ogólnie na problem napisów na PS3 w połączeniu z DLNA wspieranym przez QNAPa. Oczywiście sprawdzałem różne programy i ich wersje do konwersji napisów, do wprowadzania napisów do kontenera jako stream i różne pliki .txt konwertowane do...
  11. Paollllo

    PS3 i napisy

    Witajcie, Chciałbym wykorzystywać PS3 jako odtwarzacz filmów divx/mkv/ts itd. składowanych na QNAPie. Niestety póki co IMHO nie jest to zadanie do rozwiązania w satysfakcjonujący sposób. Powodem jest właśnie często poruszane na forach nie odtwarzanie napisów. Znalazłem w necie jedynie opis...
  12. Paollllo

    Instruktaż/Tutorial Unrar na serwerze QNAP NAS

    No i mi też nie działa na TS-409 :( Po poprawnym zainstalowaniu unrar z Optware wyświetlany jest komunikat "Illegal instruction". Czy możecie coś poradzić? Pozdrawiam.