Recent Content by PiracyOEM

  1. PiracyOEM

    Pomoc QSync Client + MacOS do wielu NAS'ów

    Witam! Skonfigurowałem klienta QSync w MacOS, ale wydaje się on umożliwiać podłączenie tylko do jednego NAS'a. W kliencie dla Windows jest możliwość dodawania kolejnych NAS'ów, ale klient MacOS nie ma takiej możliwości. W załączniku podkreśliłem element interfejsu, który nie występuje na MacOS...
  2. PiracyOEM

    Pomoc Zwiększenie pojemności woluminu

    U mnie akcja "Zwiększ pojemność" nie jest dostępna.
  3. PiracyOEM

    Pomoc Usunięcie dysku z puli, a zachowanie danych

    pierwszy to RAID1 (2xhdd), drugi to RAID5 (3xhdd + hotspare)
  4. PiracyOEM

    Pomoc Usunięcie dysku z puli, a zachowanie danych

    Tak, rzeczywiście to są wolumeny. W załącznikach są dwie oznaczone grupy raid, które tworzą pulę.
  5. PiracyOEM

    Pomoc Usunięcie dysku z puli, a zachowanie danych

    Na załączonym zrzucie w puli pamięci 1 podłączone są dwie macierze raid1. Z jakiego poziomu mam załączyć zrzut ekranu?
  6. PiracyOEM

    Pomoc Usunięcie dysku z puli, a zachowanie danych

    Witam! Mam dwie macierze raid1 w ramach jednej puli. Wiem, że jeżeli usunę jedną macierz z puli to dane tej macierzy zostaną usunięte, ale czy pozostaną dane na macierzy, która zostanie w puli? Nie byłem w stanie znaleźć takiej informacji. Może ktoś ma doświadczenie w temacie?
  7. PiracyOEM

    Pomoc Pi Hole na Dockerze, jak skofigurować?

    Walczę z tematem od kilku dni. Po zlokalizowaniu odpowiedniego pliku resolv.conf dokonałem zmiany nameserver z 127.0.0.11 na 127.0.0.1 jednak uruchomienie pihole skutkuje przywróceniem domyślnych ustawień w pliku. Jak można zmienić wpis permanentnie ?
  8. PiracyOEM

    Pomoc Nie widać zdjęć w Photo Station

    Nie widać żadnych zdjęć w Photo Station. W Menadżerze multimediów dodane są odpowiednie foldery i podaje określoną liczbę zdjęć. Niestety w Photo Station nie widać żadnego zdjęcia, również po imporcie. Na innych modelach nie miałem problemu z konfiguracją Photo Station. Macie jakieś sugestie ...
  9. PiracyOEM

    Witam na forum!

    Witam wszystkich na forum!