Recent Content by Rubin

  1. Rubin

    Tylko Jommla czy też strony pisane z ręki

    No, myślałem o Qnap TS-439 Pro. Wszystkie poniżej tego maja słabsze procesory, mało pamieci i małą ilość możliwych jednoczesnych połączeń.
  2. Rubin

    Qnap a Systemy Operacyjne 64bit

    Jarlath pięknie to wszystko ująłeś :) i z Zimą i z Vistą ja niestety jestem cienias i inne systemy np. Linux to dla mnie Magia :) a W7 jeszcze nie było gdy kupowałem Viste Buisness 64. Proponuje skasowac wszystkie posty, prócz pytania i odpowiedzi że oprogramowanie QNAP działa na 64bit będzie...
  3. Rubin

    Aplikacje pracujące na waszych serwerach.

    Tak to pewnie będzie cośw linuksie bo odpala się takie okno jak w Dos-ie. Prawdopodobnie to obsługuje tylko chyba jakieś pakiety a cała rzecz obróbki odbywa siępo stronie graczy na ich komputerach. Tak myśle, jak się coś uda to oczywiście napisze o tym. Na razie Qnap stanął pod znakie...
  4. Rubin

    Tylko Jommla czy też strony pisane z ręki

    DZIĘKI WIELKI :) Obydwu Ale z tego co właśnie słyszałem to parametry jako serwera sa ponoć bardzoooo słabe i kilku porządnych/rozbudowanych stron z większą ilościąużytkowników podobno nie uciągną. Cholernie mnie to zasmuciło i popieprzyo mi palny ;( Ale to jużnie wasza wina. Jeszcza raz...
  5. Rubin

    Qnap a Systemy Operacyjne 64bit

    Mnie się podoba wyjaśnienie SiLasa :) Dlaczego ? Bo: Prze 20 lat jezdziłem na rowerze tylko dlatego bo nie było mnie stać na nic innego jak maluch WOLAŁEM rower. Teraz mam pod maska 2.9 i 207 koni :) i mam to gdzieś że pali benzyny 15/100. Nie rozumiem, dlaczego ludzie zamiast spróbowac Visty...
  6. Rubin

    Aplikacje pracujące na waszych serwerach.

    Dzięki hypnosiss za link, na pewno z nirgo skorzystam jak bedzie t ak daleko :)
  7. Rubin

    Jaki Raid Polecacie do TS439Pro

    Serdeczne Dzięki :)
  8. Rubin

    Aplikacje pracujące na waszych serwerach.

    Dzięki za Odp. Mnie chodziło tylko o jeden serwer na 24-32 użytkowników. Miałem nadzieję, że da się to zrobić bo normalnie w opcjach gry sieciowej jest możliwe założenie własnego serwera gry z komputera na którym się gra, odpowiedzialny chyba jest od tego taki plik CrysisWarsDedicatedSerwer...
  9. Rubin

    Jaki Raid Polecacie do TS439Pro

    Witam No i pięknie, wszystko przeczytałem na temat Raid i czym więcej czytałem tym robiłem się głupszy. Więc może zapytam tak krótko i poproszę o odpowiedz taką dla laika (jak dla chłopa ;)) Jak najlepiej skonfigurowac dyski HDD dla TS 439Pro ? szczególni gdy chodzi o bezp. danych Jaki Raid...
  10. Rubin

    Qnap a Systemy Operacyjne 64bit

    Acha, bo odniosłem, widac mylne wrażenie, że poczatkowo instalujemy z dysku CD jakieś oprogramowanie Qnap-a i jak wszystkie instalacje dzieje się to poprzez jakiś tam instalator. id... itp... Znając już z życia wzięte niespodziewane problemy z obsługa 64bit wolałem zapytać, no i jeśli...
  11. Rubin

    Tylko Jommla czy też strony pisane z ręki

    O, Właśnie, dokładnie o to mi chodziło :) Chcem stron bez Jommly, cms-ów itp... rozwiazań, pisanych samemu Piszesz, że Można czyli OK Dzięki :)
  12. Rubin

    Aplikacje pracujące na waszych serwerach.

    Witam, dzięki za szybką odp :) Czyli rozumiem, że poniżej Qnap TS-439 gra nie ma mozliwosci wogóle chodzić ? (S DS207+ lub DS2009+ nie wchodza pod tym kątem w rachube, tak) Hmmm, co do tego x86, to chyba od pierwszych proc. 16bitowych do Intel core jest zachowana kompatybilność. Nie...
  13. Rubin

    Tylko Jommla czy też strony pisane z ręki

    Mam pytanie, może naiwnie brzmiące ale dysk mam dopiero zakupić. Czy na dyskach NAS wszystkie strony www html i php muszą chodzić Tylko przez Jommla ? Czy też te normalne, zwykłe, pisane pod notatnikiem z ręki i wrzucane do odpowiednich katalogów pod dane domeny, tak jak to się robi u...
  14. Rubin

    Aplikacje pracujące na waszych serwerach.

    Witam Bardzo ciekawy wątek do którego chętnie się przyłączę mimo, że dopiero planuję zakub Qnap TS-439PRO. Po co, właśnie by spróbować uciwc od provaidera a przynajmniej niew być zmuszonym do wykupu następnego bardzo drogiego serwera (koszt/mc.) Cieakwym na ile sobie planowany zakup poradzi z...
  15. Rubin

    Qnap a Systemy Operacyjne 64bit

    Witam. Rozumiem że instalacja i zarzadzanie na dyskach Qnap odbywa się po przez PC-ta, a to rodzi pytanie: Czy oprogramowanie jest w 100% kompatybilne z systemami 64bit ? szczególnie Visat Business 64bit ?? Dlaczego mam takie, bo tylko taka Vista (64bit) obsługuje 8GB Ram czyli powyżej 3Gb Ram...