Recent Content by SlawekR

  1. SlawekR

    Pomoc Problem z TS-219P po aktualizacji do 4.1

    Witam, po aktualizacji firmwaru do wersji 4.1 mój TS-219P przestał widzieć dyski w RAID1. Udało mi się z Waszą pomocą przywrócić go do życia. Niestety od tego momentu bywa z nim różnie, mam różne "przygody": 1. Nas potrafi się zrestartować. 2. Po uruchomieniu nie widzi dysków, ale po ponownym...
  2. SlawekR

    Pomoc TS-219P awaria po aktualizacji firmware do 4.1

    ale kluczykiem kręciłem po tym jak przestał je widzieć. Wszystko przez aktualizację do 4.1 :(
  3. SlawekR

    Pomoc TS-219P awaria po aktualizacji firmware do 4.1

    Żenada. Taka gafa. Jestem ciekaw tylko dlaczego po aktualizacji firmwaru do 4.1 przestał widzieć dyski?
  4. SlawekR

    Pomoc TS-219P awaria po aktualizacji firmware do 4.1

    Zatem się udało :) Problem polegał na tym, że nowy dysk wkładałem bez tacki do TS-a i wszytko grało. Niestety w "starych" dyskach z roztargnienia nie przekręcałem kluczyka blokady tacki i dlatego ich nie widział - głupota nie boli... Dzięki serdeczne za pomoc. Pozdrawiam Sławek
  5. SlawekR

    Pomoc TS-219P awaria po aktualizacji firmware do 4.1

    Witam ponownie, obyło się bez Firmware Recovery, ale nadal problem istnieje. Mianowicie włączając TSa bez dysków lub z nowym dyskiem wszystko jest ok. Ts jest znajdowany przez QFinder i można go konfigurować. Niestety uruchamiając TSa z "starymi" dyskami mam cały czas to samo - TS nie jest...
  6. SlawekR

    Pomoc TS-219P awaria po aktualizacji firmware do 4.1

    Dzięki za cynk :)) powalczę i zobaczę jaki będzie efekt.
  7. SlawekR

    Pomoc TS-219P awaria po aktualizacji firmware do 4.1

    Witam, po aktualizacji firmware do 4.1 i po restarcie systemu TS-219P nie odpowiada. Miga tylko przycisk włączania na zielono/czerwono. Ktoś wie jak go postawić "na nogi"? Sławek
  8. SlawekR

    Co zamiast QGet-a?

    Witam, gdyby ktoś miał problem to proszę skorzystać z tego linka https://forum.qnap.com/viewtopic.php?f=16&t=33515 Zainstalowałem PyLoad i śmiga aż miło. Pozdrawiam SławekR
  9. SlawekR

    Co zamiast QGet-a?

    Spróbuję to odpalić. Dzięki za info. Pozdrawiam
  10. SlawekR

    Co zamiast QGet-a?

    A skąd to można pobrać? Pozdrawiam
  11. SlawekR

    Co zamiast QGet-a?

    Witam, od 24 godzin używam TS-219P. Śmiga dobrze, powoli go rozgryzam :D . Tylko z jednego (jak na razie) jestem niezadowolony, a mianowicie z QGet-a. Można mu tylko wklejać pojedyncze linki, nie można zapisać ustawień dla konta np. HotFile. Czy można coś na to zaradzić? Zainstalować jakąś...