Pomoc Zmiana konta administratora i brak podłączania dysków sieciowych
Cześć wszystkim :) Przywitać się przywitałem już jakiś czas temu i póki co tylko czytam forum. Jestem posiadaczem NASa QNAP TS-212P i wszystko było dobrze do wczoraj :) jako że pokazały się próby logowania do mojego NASa z dziwnych IP wzmocniłem trochę bezpieczeństwo i tak - wyłączyłem SSH i...- Grippen
- Temat
- admin konto tylko
- Odpowiedzi: 6
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc Syslog spakowane logi
Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.2.0050 Model serwera: QNAP TS-251Witam. Loguje poprzez syslog logi z urządzeń w sieci. Logi zajmują dużo miejsca. Jest możliwość aby Qnap sam pakował paczki jakimś zipem ?- KrzysiekK
- Temat
- admin administ download logi share
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
Pomoc File Station 5 nie wyświetla plików
Witam, odnotowałem dziwny problem związany z wyświetlaniem zawartości folderów w File Station 5 (dalej FS). Prawdopodobnie pojawił się po którejś z aktualizacji, dawno nie używalem FS, dzisiaj mnie naszło i pojawił się problem, mianowicie:użytkownik utworzony od samego początku (nazwijmy go X)...- mobii
- Temat
- admin działa może problem użytkownik
- Odpowiedzi: 11
- Forum: Udostępnianie plików, uprawnienia i AD
Pomoc Awaria systemu
Witam,Bardzo proszę o interpretację poniższego loga:Niestety DiagnostiTool nie jest wstanie poprawnie zainicjować się, zastanawia mnie sąd odwołanie do HDA_ROOT skoro wszystko jest w /share/CADATA1***. Restart nie rozwiązał problemu, jakąś godzinę przed rzuciło mi się w oczy iż antywirus...- 0.1+0.2!==0.3
- Temat
- admin apache cachedev1 local share
- Odpowiedzi: 11
- Forum: Wysoka dostępność (HA) i iSCSI / Fibre Channel
Pomoc ts 409u padł
Witam wszystkich. Posiadam qnap ts 409 u. Wczoraj chodził, dzisiaj mam problem. Nie chciał się uruchomić więc go zresetowałem. Teraz Qget go odnajduje lecz po chwili jest już na szaro. Prawdopodobnie padł soft. Czy ktoś jest mi wstanie pomóc jak wgrać nowy soft. Z góry dziękuję i pozdrawiam Ok...- OLOBOLO
- Temat
- admin qfinder
- Odpowiedzi: 19
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc Zajętość miejsca per user
Witam, czy da się sprawdzić kto ile zużył miejsca na Qnap? dodankowo wylistować wszystkie pliki jakie wrzucił wraz z ich wagą?Wersja oprogramowania 4.2.2 Build 20160901 Nazwa modelu TS-453U- Booster
- Temat
- admin cachedev1 share user
- Odpowiedzi: 7
- Forum: Udostępnianie plików, uprawnienia i AD
Pomoc Popsułem SNMP
Witam.Od niedawna stałem się "szczęśliwym" posiadaczem QNAP TS-853A. Jeszcze nie pracuje produkcyjnie więc jest luz. Podłączyłem plugin nagiosa do monitorowania zajętości woluminu i wszystko przez jakiś czas działało ok. Qnap miał skonfigurowaną tylko sieć lokalną, ale w pewnym momencie z...- TiweK
- Temat
- admin cannot module
- Odpowiedzi: 6
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc Virtualization Station - z innego konta admin??
Witam.Czy z Virtualization Station można korzystać tylko za pomocą domyślnego konta admin? Ja mam to konto wyłączone, w efekcie czego nie mogę włączyć Virtualization Station, bo prosi o zalogowanie do konta admin, a loginu innego administratora nie mogę wpisać : (Wersja oprogramowania...- bobi1326
- Temat
- admin color konta station virtualization
- Odpowiedzi: 13
- Forum: Wirtualizacja: Virtualization Station i zewn.
- K
Pomoc Dyski ciągle coś zapisują
Witam,mam problem z moim NAS, ciągle coś zapisuje a nie wiem co, można to jakoś sprawdzić? już większość aplikacji wyłączyłem jednak to nic nie dało, proszę o pomoc, poniżej scr. jest to ciągły zapis, jednak bardzo małej ilości danych.z góry dziękuję za pomoc.Wersja oprogramowania...- Krada
- Temat
- admin apache local python start
- Odpowiedzi: 9
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc AppCenter na pulpicie użytkowników everyone
Witam, mam problem przewaliłem wszystkie ustawienia NAS TS-251 jak ustawić by użytkownik inny niż administrator miał na pulpicie ikonę AppCenter- christofe
- Temat
- admin appcenter użytkownik
- Odpowiedzi: 7
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
- N
Pomoc Problem z logowaniem do TS-253A
Witam, mam problem z instalacją QNAPTS-253A Przy instalacji wpisałem prawdopodobnie nieprawidłowy e-mail i nie mogę teraz się zalogować na serwerze (odsyła mnie na http://192.168.1.26:8080/cgi-bin/ w przeglądarce). Zainstalowałem program Qfinder Pro, który widzi w sieci urządzenie ale jak...- nomed
- Temat
- admin
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc Qsync, android i uprawnienia folderów
Witam,Już wiem coraz więcej na temat QNAP i QTS, chociaz wczoraj napotkałem coś z czym nie mogę sobie dać rady. Problem najprawdopodobniej banalny. Na telefonie żony zainstalowałem Qfile i skonfigurowałem aby wysyłał kopię zapasową zdjęć i filmów z aparatu do katalogu pod folderem Qsync. Konto...- Cristobaal
- Temat
- admin dostęp folderu qsync
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Udostępnianie plików, uprawnienia i AD
Pomoc Wyłączenie konta admin - konsekwencje.
Cześć,W konfigurowanym urządzeniu stworzyłem nowe konto admina (z własną nazwą) i wyłączyłem domyślne konto. Zauważyłem iż od tego momentu nie mam dostępu do konfiguracji transmission oraz nie mogę zalogować się poprzez ssh. Jakie usługi/funkcje korzystają z domyślnego konta admina i co należy...- Wezyr
- Temat
- account admin admina konta konto
- Odpowiedzi: 7
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc Pętla w katalogu
Koledzy mój 253 Pro aktualizuje się do coraz to nowszych QTS 4.2.1 beta ale zauważyłem pewien problem. Po każdej aktualizacji zauważyłem że w każdym głównym katalogu np. Public powstaje skrót do Public co powoduje swego rodzaju pętle. Taki stan rzeczy jest przyczyną tego że podczas...- enelan
- Temat
- admin administ share
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Sieć, routing i VPN (QNAP, Qhora, Switch)
- J
Pomoc dostęp do udziału jako admin TAK, jako user NIE działa
Witam. Na początek zaznaczę, że jestem mocno poczatkujący w tych tematach aczkolwiek chętny do nauki :-) Od pewnego czasu śledzę forum i szukam rozwiązania dla mojego problemu. Żadne z tych, które znalazłem nie działa. Qnap TS-251. Najnowszy soft. Jedyne co zrobiłem to: Skonfigurowałem qnap aby...- jerry
- Temat
- admin dostęp działa
- Odpowiedzi: 9
- Forum: Udostępnianie plików, uprawnienia i AD
- T
Pliki przez www
Siemacie ! Mam TS-409, 4 x 500 GB jako jeden dysk liniowy, parę katalogów (admin - pełen dostęp, everyone - tylko do odczytu) i taki se komunikat:Wiadomość systemowa There was an unusual problem serving the requested URL...- TheJa
- Temat
- admin plików
- Odpowiedzi: 8
- Forum: Udostępnianie plików, uprawnienia i AD