- W
Pomoc aktualizacja HybridDesk Station powraca
Witam wszystkich.No i mamy "powtórkę z rozrywki".W moim NAS'ie pojawiła się informacja o dostępnej aktualizacji posiadanej wersji HybridDesk Station do wersji 4.2.6.Czy ktoś już instalował upgrade aktualizacji HybridDesk Station do nowej wersji? Czy jest bezpieczna? (mam na myśli czy usuwa...- Waldek
- Temat
- hybriddesk station wersji
- Odpowiedzi: 3
- Forum: HD Station, Kodi i wyjście HDMI
Pomoc Kodi (HD Station) przestał działać - nieprawidłowy podpis cyfrowy
Cześć,Czy Kodi przestał ogólnie działać na Qnapach w HD Station, czy tylko u mnie jest problem. Nie można zainstalować żadnej wersji. Jest komunikat: "Podpis cyfrowy stracił ważność".- robertrobo
- Temat
- hybriddesk station tylko wersji
- Odpowiedzi: 27
- Forum: HD Station, Kodi i wyjście HDMI
Pomoc Jak umieścić skrót Qumagie w panelu HybridDesk Station
Witam. Jak w temacie. Chciałbym umieścić na panelu HybridDesk Station skrót do Qumagie żeby móc oglądać zdjęcia na TV używając właśnie Qumagie. Da się ten skrót tam umieścić?Z góry dziękiWersja oprogramowania Firmware: 4.5.4 Model serwera: QNAP TS-251B- sypiamzsasiadka
- Temat
- hybriddesk qumagie station
- Odpowiedzi: 1
- Forum: QuMagie, Photo, Video i Music Station
Pomoc hybriddesk station, plex i brak możliwości sterowania pilotem
Witam, mam QNAPa podłączonego do TV przez HDMI jednakże sam qnap jest w innym pokoju oraz piętrze gdzie pilot nie sięga. Czy jest jakiś sposób aby kontrolować PLEXa w hybriddesk station? (pilot od TV nie daje rady)Wersja oprogramowania Firmware: 4.4.3.1381 Build 20200729 Model serwera: QNAP...- goral87
- Temat
- hybriddesk plex
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Serwery multimediów (Plex, Jellyfin, Emby, DLNA)
- W
Pomoc aktualizacja HybridDesk Station do 4.0.8 czy warto?
Witam wszystkich.W moim NAS'ie pojawiła się informacja o dostępnej aktualizacji posiadanej wersji HybridDesk Station 4.0.7.Pamiętam, że poprzednim razem zostało usunięte Kodi i musiałem wszystko odtwarzać.Czy ktoś już instalował upgrade aktualizacji HybridDesk Station do nowej wersji? Czy...- Waldek
- Temat
- aktualizacja hybriddesk station
- Odpowiedzi: 34
- Forum: HD Station, Kodi i wyjście HDMI
- M
Pomoc TS-351 HybridDesk Station a hibernacja
WitajcieMam TS-351 i ustawioną hibernację po czasie 10 minut bezczynności. Wszystko chodziło fajnie do momentu kiedy uruchomiłem HybridDesk Station. Od tego momentu NAS przestał się usypiać... Tak się domyślam, że nie usypia się bo dyski pracują (przez HD Station?). Czy jest jakieś rozwiązanie...- mleczyk
- Temat
- hybriddesk station ts-351
- Odpowiedzi: 11
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
Pomoc TS-253A nie staruje z HybridDesk Station
Witam, mam problem z moim QNAP. Mianowicie nie startuje on jak zwykle tylko uruchamia się jak konsola zdjęcie w załączniku. Nie wiem co teraz mam zrobić. Proszę o pomoc.Model serwera: QNAP TS-253ARC.- Romik2505
- Temat
- hybriddesk ts-253a
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc HybridDesk Station 3.2.5 na TS-251 - brak sygnału HDMI
Witam, jak w temacie - po upgrade HD Station do najnowszej (na dziś) wersji 3.2.5 na ekranie telewizora podpiętego przez HDMI widać ciemność. Kliknięcie w konsoli na guzik 'Ustawienia' - w belce z wyborem rozdzielczości daje tylko znak '-' a po podłączeniu pulpitem zdalnym - w...- wist1942
- Temat
- brak hdmi hdstation hybriddesk ts-251
- Odpowiedzi: 6
- Forum: QuMagie, Photo, Video i Music Station
Pomoc Problem - Przeźroczysty interface (Blender) w HybridDesk Station.
Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.4.0435 Build 20171230 Model serwera: QNAP TS-251Hej, Zainstalowałem Blendera na Hybrid Desk Station i po uruchomieniu wyświetla się przezroczysty interface. Jak to można zmienić ?W załączniku print screen.- Mafox_
- Temat
- hybriddesk problem
- Odpowiedzi: 0
- Forum: HD Station, Kodi i wyjście HDMI
Pomoc Switch HDMI HybridDesk Station
Cześć- arius
- Temat
- hdmi hybriddesk switch
- Odpowiedzi: 13
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc Brak dostępu do NASa przy HybridDesk Station
Witam,Po uruchomieniu Plexa poprzez HD Station (podłączenie po HDMI do TV) nie mogę się połączyć z NASem poprzez myqnapcloud.com w przeglądarce. Nie działają usługi np. VPN. Mogę połączyć się poprzez myqnapcloud.com poprzez aplikacje mobilne. Wyświetla mi zużycie zasobów na poziomie 20%. Czy...- bobi1326
- Temat
- color hybriddesk plexa station
- Odpowiedzi: 4
- Forum: HD Station, Kodi i wyjście HDMI
Pomoc YouTube w HybridDesk Station dla TS-451+
Witajcie.Czy ten plus w wersji mojego QNAP jest problemem? Myślałem, że to bogatsza wersja 451, a jednak jak wprowadzę na tej stronie Centrum aplikacji :: QNAP to dla TS-451 YouTube jest dostępny, a dla TS-451+ nie jest. To jakieś przeoczenie, celowe działanie czy mam czekać na tą paczkę...- NIEBO!
- Temat
- hybriddesk youtube
- Odpowiedzi: 4
- Forum: HD Station, Kodi i wyjście HDMI