Pomoc TS-x31K i docker MsSql
Dzień dobry. Zakupiłem NAS TS-231K bo znalazłem w kilku miejscach informację, że na QNAP mogę postawić serwer MsSQL Ekspress. Myślałem, że będzie łatwiej. Podstawowa instrukcja, którą się kierowałem - to: QNAP x MSSQL - instalacja i zarządzanie - BackUp Academy . Schody zaczęły się od braku...- sp5uhh
- Temat
- jeśli jestem mssql
- Odpowiedzi: 18
- Forum: Konteneryzacja: Container Station (Docker, LXD)
Pomoc Pomoc w konfiguracji open vpn rozszerzenie na sieć.
Witam jestem tu nowy. Potrzebuję pomocy z konfiguracją. Przeglądałem forum i nie znalazłem odpowiedzi na podobny problem. Posiadam ts-453d, open vpn cyberghost. Mieszkam w UK mam wykupiony pakiet player.pl, do tej pory używam routera z dd-wrt i openvpn cyberghost. Routery tp-link wdr4300 oraz...- jpsa
- Temat
- jestem openvpn routera
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc zanik folderu współdzielonych
Witam,mam problem po awari zasilania. na serwerze mam 3 pule pamięci i po awarii zasilania z jednej z nich zniknęły foldery współdzielone. pokazuje ze dane tam są ale nie wiem jak się do nich dostać. jestem nowym użytkownikiem Nasa modele TS-351 Proszę o pomoc sprawa dosyć istotna gdyż w tej...- Wassik
- Temat
- console jestem multimedia
- Odpowiedzi: 12
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc Alert "denied amount reach the set threshold"
Cześć, Od jakiegoś czasu otrzymuję średnio co godzinę Alert z komunikatem "denied amount reach the set threshold:" Zgłosiłem tę sprawę do helpdesk qnap, ale do dziś nie otrzymałem odpowiedzi na ten problem. Czy możecie mi pomóc i powiedzieć, w czym tkwi problem, co źle ustawiam?Screen...- gorzki
- Temat
- color forum jestem
- Odpowiedzi: 5
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Cześć - jestem tu nowy :)
Czesc Witam. Jestem nowym użytkownikiem NAS i jestem dzień po zakupie. Jest to mój pierwszy NAS i z tym tematem dopiero raczkuje. Zdecydowalem się na QNAP TS-453D + QMP-2P-344. To co planuje to wykorzystać go jako backup danych zdjecia, dokumenty, monitoring ~ 5 kamer, system multimedialny...- zbylu
- Temat
- jestem
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
- M
Pomoc TS-253Be - jak ustawić RAID.
Model serwera: QNAP TS-253BeWitam Serdecznie,Jestem totalnym lamusem i potrzebuję pomocy :)NAS-a odpaliłem na SSD+HDD. Jednak stwierdziłem, że NAS to dla mnie głównie backup danych i to jest mój prioirytet. Odpiąłem SSD i wsadziłem drugi dysk WD RED-a 3TB (taki sam jak pierwszy). System...- Misyo
- Temat
- drugi jestem ustawić
- Odpowiedzi: 26
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
- R
Pomoc Brak dostępu do sieci za natem
Witam, Jestem użytkownikiem qnapa TS-251+ już od jakiegoś czasu, ale teraz chciałbym się łączyć z nim zdalnie, ale coś mi nie wychodzi. Jestem podłączony do internetu poprzez łódzką osiedlową telewizję kablową retsat1 i nie mam publicznego adres IP tylko prywatny i pewnie jestem za natem. Mam w...- regees
- Temat
- brak color jestem sieci teamviewer
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Sieć, routing i VPN (QNAP, Qhora, Switch)
Pomoc qbittorrent konfiguracja
Szanowni,Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w pewnym elemencie konfiguracji aplikacji qbittorrent. Korzystając z AppCenter zainstalowalem sobie qbittorrenta w wersji 4.1.1.0 W opcjach konfiguracji ustawilem sobie dane tyczace sie samego klienta, ilosci polaczen, dht itp, natomiast za nic na...- spyras
- Temat
- color jestem konfiguracja pliki qbittorrent
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
Witam wszystkich użytkowników Qnap
Witajcie,jestem świeżym posiadaczem qnap ts 253a, z czego się niezmiernie cieszę, lecz zapewne będę na początku potrzebował pomocy,a mam nadzieję z czasem spłacać nauki i odwdzięczyć się wszystkim wokół służąc radą.pomocą/doświadczeniem.Na początek o mnie może, jestem z Częstochowy- jakby...- gregon
- Temat
- jestem może qnap
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Witaj nieznajomy!
- L
Kupno Pierwszego NAS-a Porady
Witam serdecznie wszystkich z racji tego że jest to mój pierwszy post jak i temat :)Postanowiłem stworzyć konto ponieważ chciałbym dokonać zakupu pierwszego dysku, jednak jestem zielony i wolę dopytać bardziej doświadczonych trochę poczytałem jednak nie jestem przekonany. Przechodząc do sedna...- Lio-no
- Temat
- jednak jestem plików rzeczy
- Odpowiedzi: 17
- Forum: Przed zakupem... (Porady i dylematy)
- A
Mój pierwszy NAS-pomoc laikowi
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.Potrzebuję czegoś takiego jak NAS, jednak jestem kompletnie zielony w tym temacie.Chodzi mi o to żeby był on podłączony 24h/7 dni w tygodniu i służył do pobierania i seedowania torrentów.Czy da się torrenty dodawać np również z telefonu kiedy byłbym w...- arturo99
- Temat
- jestem ts251 tylko
- Odpowiedzi: 18
- Forum: Przed zakupem... (Porady i dylematy)
Pomoc Problem z TS-670
Witam, I niestety TS-670 odmówił posłuszeństwa.Serwer działał kilkadziesiąt dni i dzisiaj postanowiłem zrobić upgrade firmware. Rzucił komunikatem że serwer nie był długo wyłączany i zalecany jest restart co też uczyniłem. Serwer prawidłowo się położył ale już nie wstał. Objawy są takie że...- slonio
- Temat
- forum jestem problem serwer upgrade
- Odpowiedzi: 13
- Forum: Serwisowanie elektroniki i modyfikacje sprzętowe
- J
Pomoc Codzienna utrata połączenia z moim TS-251
Cześć, na początek chciałbym sie przywitać.Jestem kompletnienowym użytkownikiem TS-251 z systemem 4.2.1. Sprzęt podłączyłem trzy dni temu a jako ze jestem totalnym laikiem wszystko podłączyłem i konfigurowalem zgodnie z instrukcja i nic więcej.Z internetem jestem podłączony przez kabel...- jumiles
- Temat
- działa jestem
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc w wyborze modelu
Witam wszystkich bardzo serdecznie Od kilku lat jestem posiadaczem Zyxela NSA310. Sądzę, że nadszedł odpowiedni czas żeby przesiąść się na coś mocniejszego i przede wszystkim z większą ilością dysków. Przez kilka lat użytkowania Zyxela moja świadomość dotycząca użytkowania NAS wzrosła dlatego...- dexter
- Temat
- jestem serwera
- Odpowiedzi: 21
- Forum: Przed zakupem... (Porady i dylematy)