Pomoc Container Station - Linux Ubuntu - instalowanie pakietów lub uruchomienie programu - brak uprawnień
Hej, Na koncie administratora uruchomiłem Container Station , tam wybrałem jeden z dostępnych pakietów ubuntu z dekstopem i część oprogramowania mogę instalować poprzez sudo apt-get install nazwa_programu,ale jeśli pobiorę ręcznie jakiś program rozpakuje tar.gz i do niego muszę użyć jakiegoś...- Mafox_
- Temat
- brak uprawnień container station linux lub ubuntu
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Uszkodzony dysk WD RED, płytkę elektroniki lub samo złącze SATA z takiego dysku.
Hi!Tanio kupię dysk uszkodzony dysk WD RED 1,2,3 lub 4TB (zdaje się że większe mają minimalnie inne złącze). Konkretnie chodzi mi o samo złącze SATA/zasilanie/zworki od takiego dysku. Mam taki dysk, z którym zostało ułamane (i zgubione) złącze sygnałowe SATA, oczywiście złamany tylko plastik...
Pomoc Virtualization Station - Błąd podczas zmiany controlera z IDE na SATA lub VirtIO
Witam Ktoś wie dlaczego nie mogę zmienić kontrolera (interfejsu) Dysku HDD z IDE na SATA Dodam iż wstawiłem nowe dyski do QNAPA skonfigurowałem go od nowa i nadal to samo.- rafko
- Temat
- lub sata virtualization virtualization station
- Odpowiedzi: 6
- Forum: Wirtualizacja: Virtualization Station i zewn.
- M
Kupię TS-251+ lub TS-253A
Witam, jak w tytule kupię Qnap TS-251+ lub TS-253A z dowolną ilością pamięci RAM. Pomoc rtorrent stworzył podwójne foldery lub linki symboliczne. U
Witam. Po instalacji rtorrent i podaniu mu ścieżki do katalogu pobierania "TORRENTS" utowrzył ten katalog a w środku są wszystkie katalogi z katalogu głównego. To nie są NOWE pliki i foldery ale skróty lub linki symboliczne ponieważ usunięcie katalogu lub pliku z katalogu TORRENTS powoduje...- zinger
- Temat
- foldery linki lub rtorrent
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Sieć, routing i VPN (QNAP, Qhora, Switch)
Licencja do kamer, sprzedam lub wymienie na S
Mam dwie zbędne licencje do kamer na Qnap, sprzedam lub wymienię na licencje do S (potrzebuję 1szt). Myślę żę 150 za szt będzie ok.
Pomoc Jak prawidłowo spolszczyć forum
Kilka dni temu kupiłem TS-228 za około 500 zł. Od 2 dni męczę się z forum, a dokładnie z polszczeniem go bo jest spolszczone, ale jakby tylko w połowie. Część jest po polsku część po angielsku i nie wiem co robię źle... Instalacja samego forum jest prosta z tą instrukcją wszystko przebiega z...- ultraHD
- Temat
- forum innego lub
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Serwer Web, PHP i MariaDB