Pomoc Nowy router - dostęp z zewnątrz padł :(
Witam, Dzisiaj zainstalowałem w domu nowy router. Na starym dostęp poprzez myqnapqloud.com działał bez problemu. W nowym przekierowałem port TCP 8080 na IP QNAPa (IP QNAPa wewnątrz sieci nie zmieniło się). Port jest otwarty (sprawdziłem tu Open Port Check Tool - Test Port Forwarding on Your...- bobi1326
- Temat
- nowy router
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Sieć, routing i VPN (QNAP, Qhora, Switch)
Witam - jestem nowy w QNAP gdyz zasiadam glownie na S
Witam - jestem nowy w QNAP gdyz zasiadam glownie na S- NASFAN
- Temat
- nowy qnap
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Witam. Jestem nowy na forum.
Cześć wszystkim. Jestem nowy na forum.- shevu
- Temat
- nowy
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Witam wszystkich serdecznie! ;-)
Hejka,Jestem nowy na forum - więc witam! Mam nadzieję, że znajdę tutaj informacje na temat mojego Synica. Jak coś, zawsze i ja podzielę się również z Wami.Pozdrawiam, Maverick1981- maverick1981
- Temat
- nowy
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!