Przy piwie Nowy Qsync
Podobno ms wyjsc QSYNC w nowej wersji, ktora kaprawia funkcjonalność. Np oneway sync itd. wiecie cos na ten temat? Jakas beta??- klisza1993
- Temat
- nowy qsync
- Odpowiedzi: 13
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
Nowy serwer 4-dyskowy
Witam, Przyszedł czas ma zamianę TS-251 na coś z 4 dyskami. Wstępnie myślę nad TS-453Be 8GB - będzie to dobry wybór? Możecie mi coś zaproponować? Serwerek będzie mi służył do przechowywania multimediów + rtorrent.- CC81
- Temat
- nowy serwer
- Odpowiedzi: 9
- Forum: Przed zakupem... (Porady i dylematy)
Przywitanie z forum - nowy QNAP TS253BE4G
Cześć Wszystkim na forum QNap, wczoraj zakupiłem QNAPa po wewnętrznej walce - Qnap czy S. Ostatecznie wybrałem Qnapa mając nadzieję na odpalanie zagnieżdżonej virtualizacji pod symulator GNS3. Rozpoczynam walkę i już mam pierwsze problemy z funkcjonowanie Virtualization Station - ale...- nspk
- Temat
- forum nowy qnap
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
- L
QNAP TS-351-4G Vs. QNAP TS-453BE-4G
Witam wszystkich serdecznie.Chciałbym zasięgnąć porady odnośnie wyboru najbardziej optymalnego urządzenia... Dotychczas archiwizowałem dane na dyskach zewnętrznych, chciałem jednak przejść na rozwiązanie NAS.Rozważam zakup 2 modeli podanych w temacie. Wszystko miało by działać na RAID 5 i...- Ly$y
- Temat
- nowy qnap raid 5 ts-351 ts-453be
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Przed zakupem... (Porady i dylematy)
- S
Nowy QNap z możliwością podłączenia SQL
Witam,Proszę o poradę dotyczącą zakupu QNapa jaki będzie się zadawał, który obsłuży bazę MS SQL programu Enowa i płatnik, podpiętych użytkowników do tej bazy będzie około 6.- swierszczu
- Temat
- nowy qnap sql
- Odpowiedzi: 16
- Forum: Przed zakupem... (Porady i dylematy)
Nowy NAS
Witam. Aktualnie posiadam TS-451 i szukam nowego NASa który byłby w stanie w domowej sieci odtwarzać filmy 4k na PLEXa.Dziękuję za pomoc.- elpik
- Temat
- nas nowy nowy nas
- Odpowiedzi: 9
- Forum: Przed zakupem... (Porady i dylematy)
- N
Pomoc Nowy użytkownik i jego uprawnienia do folderu home
Model: TS-251 Obecna wersja oprogramowania systemowego: 4.3.6.0959 Data: 2019/05/31Dzień dobry wszystkim Mam takie delikatne pytanie, w kwestii która mnie nieźle wkurza1. Tworzę zwykłego usera - domyślnie ma dostęp do swojego folderu home 2. po zalogowaniu przez przeglądarkę i file station...- netsky
- Temat
- home nowy uprawnienia użytkownik
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Udostępnianie plików, uprawnienia i AD
Kupiłem nowy TS-963X ma niekompletną tackę
Hej forumowicze. Kupiłem wczoraj w komputronik.pl TS-963X wkładam dziś dyski i taka nieprzyjemna niespodzianka: Sanki nr 5 nie mają jednej gumki amortyzującej Jakbyście radzili to załatwić ? Oczywiście nie chciałbym reklamować /oddawać urządzenia z tak błahego powodu.- Wojciechu
- Temat
- nowy
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Kącik użytkownika: Opinie, komentarze i testy
Witam, nowy na formu pozdrawia wszystkich
SiemanoFajne forum, duża dawka informacji zwłaszcza dla początkującego użytkownika jakim jestem. Pozdrawiam wszystkich.Hej- Katana44
- Temat
- nowy
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
- M
Pomoc Backup dysków - nowy NAS
Cześć, dostałem nowego QNAP'a, w starym padł wiatrak.Po włożeniu i uruchomieniu pokazuje się smart install. Jest jakaś opcja, aby przywrócić stary system i dane?Wersja oprogramowania Firmware: QTS 4.3.4.0695 Model serwera: TS-253Be- majkimajki
- Temat
- backup nas nowy nowy nas
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Backup i migawki (HBS 3, Qsync, SnapSync)
Pomoc Jak dodać nowy dysk jako wolumin?
Witam.Panie i panowie dopadła mnie pomroczność jasna. Do tej pory używałem NAS'a z 4 dyskami: 1 SSD 128GB - system 2 HDD 2TB dane wolumin statyczny 3 HDD 2TB dane wolumin statyczny 4 HDD 2TB dane wolumin statycznyW związku z tym tematem Pomoc - Brak opcji ODZYSKAJ zarówno w TS-228 jak...- GOLDEN
- Temat
- dysk nowy
- Odpowiedzi: 6
- Forum: RAID, woluminy, system plików, ZFS i cache
Nowy
WItam wszystkich. Jako nowy użytkownik forum dzień dobry :) Obecnie korzystam z Netgear'a lecz przyszła chwila na zmiany na coś lepszego, więc czytam, czytam, czytam... i nie wiem sam co wybrać. Pozdrawiam- pawel.n
- Temat
- nowy
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
Kawa i papierosy Nowy QTS 4.4 dla starszych modeli ?
Witam ! Mam pytanko do "wiedzących takie rzeczy"" czy nowy system 4.4 będzie wydany na starsze modele tzn linie x53 - mój mini ma mieć skończone wsparcie w połowie przysżłego roku ale nie wiem dokładni co to znaczy - system zatzryma sie na 4.3.x czy jednak na 4.4. Oczyi scie wolałbym to drugie...- killjoy
- Temat
- nowy qts
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Hydepark (Off-topic)
Pomoc nowy dysk i nie chce mi zalozyc raid1
Cześć. mam dysk 160gb i dołożyłem nowy 8tb. Jak utworzyć raid1? nie pokazuje mi tego drugiego dysku mimo iż jest dostępny!. Teamviewer ktoś?:) Zinger- zinger
- Temat
- dysk nowy raid1
- Odpowiedzi: 13
- Forum: RAID, woluminy, system plików, ZFS i cache
- R
Nowy użytkownik NASa wita Was
Cześć wszystkim :). Fundusze zaczęły pozwalać i pokusiłem się o pierwszy w życiu serwerek NAS na potrzeby backupów z pc/lapka (kiedyś trzeba było zacząć je robić :p), magazyn danych i serwer multimedialny... czyli chyba taki standard u Kowalskiego ;).QNAP TS-251B-4G 3 x Seagate IronWolf 4TB /...- Raiven
- Temat
- nowy użytkownik
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
Jestem nowy na Forum
Witam wszystkich Forumowiczów, Zaczynam swoją przygodę z NAS-em QNAP i od razu natrafiłem na problem - stąd moja tutaj obecność. Proszę o wyrozumiałość - moja wiedza jest bardzo ograniczona. Pozdrawiam wszystkich :) Gregor- Gregor_Cz
- Temat
- forum nowy
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć wam
Witam ! Tych pracujących oraz tych, którzy odpoczywają w tym świątecznym okresie :) PozdrawiamKrzysiek- Gface
- Temat
- czesc nowy user
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Pomoc Przeniesienie danych oraz konfiguracji na nowy dysk.
Cześć,Kilka dni temu dysk (WD Red 2TB - jedyny dysk w NAS) w TS-251 zgłosił Bad Sector i zablokował dysk. Urządzenie wykorzystywane tylko do weekendowych kopii bezpieczeństwa, ale jednak coś się zdarzyło. Nowy dysk już czeka, ale nie wiem jak się zabrać za przenosiny tak aby możliwie najmniej...- Wezyr
- Temat
- nowy
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Backup i migawki (HBS 3, Qsync, SnapSync)
Nowy w stadzie
Dzień dobry wszystkim! Jestem w chwili obecnej w trakcie poszukiwania swojego pierwszego QNAP-a, więc z pewnością będę się udzielał na forum i wypytywał o wszelkie szczegóły. Póki co pozdrawiam wszystkich i bezawaryjnej pracy wszystkim życzę.- Thorvir
- Temat
- nowy
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
- M
Nowy QNAP TS-251 (4GB) + 2x WD RED 4TB
Witam, Do sprzedania nowe i nieużywane: -QNAP TS-251 z dodatkową kością RAM 4GB - 1000zł -2X WD RED 4TB (64MB cache) - 520zł sztukaLeżą od czerwca i czekają na przeprowadzkę do nowego mieszkania, ale chyba całość się odwlecze, dlatego lecą na sprzedaż. Na całość dowody zakupu.Pozdrawiam, Marcin