Pomoc Pilot nie chce się sparować z Qnap251
Witam,Po aktualizacji systemu do wersji 5 pilot przestał działać. Przy próbie sparowania, pasek pokazujący postęp zatrzymuje się w 9/10 drogi. Czy ktoś ma podobny problem?Wersja oprogramowania Firmware: 5 Model serwera: QNAP 251D- robertrobo
- Temat
- pilot
- Odpowiedzi: 2
- Forum: QuMagie, Photo, Video i Music Station
Pomoc Nie działające przyciski pilota
Witam forumowiczów, potrzebuję pomocy z konfiguracją HD Station, Posiadam Qnap TS-251+ z QTS 4.4.1.1146 oraz HD Station 4.0.3. Dopóki miałem QTS 4.36 i HD Station 3. coś tam wszystko działało, aktualizowałem system ponieważ wtyczki na kodi nie współpracowały z wersją 17 krypton a Kodi Leia 18...- Joryandrzej
- Temat
- kodi pilot
- Odpowiedzi: 1
- Forum: HD Station, Kodi i wyjście HDMI
Pomoc TS-351 i pilot Logitech Harmony (via MCE IR)
Cześć, zawitałem tutaj ponieważ stałem się właścicielem Qnap'a TS-351. Uporałem się z Kodi, kodekami i dźwiękiem DTS, ale pozostaje walka z podpięciem pilota Logitech Harmony (wersja Smart Control z hubem). Podpiąłęm pod USB IR MCE Microsoft - ostatnio z powodzeniem był używany ze zwykłym PC...- jeremy5
- Temat
- harmony logi logitech pilot ts-351
- Odpowiedzi: 5
- Forum: HD Station, Kodi i wyjście HDMI
- J
Qnap TS-451 8GB HDMI Nas Serwer USB Pilot
Sprzedam Serwer QNAP TS-451 8GB, Serwer jak nowy. USB 3.0 RJ45 PILOT Zasilacz Zapraszam do zakupu 790303000 1850 pln
TS-251 2GB + 2x3TB
Mam do sprzedania używany z 2GB ramu i dyskami 2x3tbWysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Qnap TS-251 2GB RAM + 2 dyski WD RED 3TB + pilot IR
Sprzedam serwer jak w temacie. Kupiony w grudniu 2015. RAM 2GB (jedna kość, oryginał od 251+), mam do niego jeszcze oryginalny 1GB, ale nie wkładałem, bo nie wiem, czy tak można. Używany głównie jako odtwarzacz multimedialny, sprawuje się doskonale, ale sprzedaję ponieważ potrzebowałem czegoś w...
TVS-471 VS TS-453BT3 vs TVS-473, który wybrać?
Witam Serdecznie,Jako iż święta zbliżają się wielkimi krokami a żona ciągle dopytuje się co bym chciał dostać to postawnowiłem że czas na zmianę NAS ze starego 269L.Modele które rzuciły mi się w oko to 471, 453bt3 oraz tvs-473. Nie chciałbym popełnić jakiegoś głupiego błędu przy wyborze...- bpx03
- Temat
- działa pilot tvs-471
- Odpowiedzi: 17
- Forum: Przed zakupem... (Porady i dylematy)
Pomoc Nowy HD Station i pilot zdalnego sterowania
Cześć. Pojawiła nam się wersja testowa QTS 4.3.4, a wraz z nią HDStation 3.2.1. Na pierwszy rzut oka nic mu nie można zarzucić poza zmianą w oprogramowaniu pilota. Do tej pory istniała daleko idąca zgodność ze standardowymi pilotami MCE. Aktualnie obsługa pilota została mocno okrojona. Poza...- pawurb1978
- Temat
- hd station nowy pilot
- Odpowiedzi: 14
- Forum: HD Station, Kodi i wyjście HDMI
Pomoc HD Station - brak reakcji pilota
Czy ktoś zauważył brak reakcji pilota podczerwieni w HDStation po aktualizacji do ostatniego FW stable (4.3.3.0361 b. 20171101)?Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.3.0361 Build 20171101 Model serwera: QNAP TS-251+- zgoneq
- Temat
- brak hd station pilot
- Odpowiedzi: 6
- Forum: HD Station, Kodi i wyjście HDMI
Pomoc Brak reakcji pilota w aplikacji Youtube
Hej, Dzisiaj rano zauważyłem że nie działa obsługa pilota w aplikacji Youtube - zmienił się też wygląd aplikacji. Poza aplikacją wszystko działa ok. Próbowałem z pilotem dołączonym do mojego qnapa oraz pilot Harmony 650. Czy ktoś ma podobny problem ? Lub może zna rozwiązanie ?Wersja...- burunia
- Temat
- pilot youtube
- Odpowiedzi: 20
- Forum: HD Station, Kodi i wyjście HDMI
Pomoc Kodi pod Linux Station a funkcje pilota
Cześć Zacząłem używać na QNAPie aplikacji Kodi uruchomionej pod Linux Station z Ubuntu 16.04. Samo Kodi działa sprawnie natomiast nie jestem zadowolony z funkcjonowania fabrycznego pilota RM-IR002: klawisze głośności zmieniają kanały jak PgUp/PgDownMam również pilota MCE Microsoft RC-6...- Kingu
- Temat
- kodi linux pilot
- Odpowiedzi: 9
- Forum: QuMagie, Photo, Video i Music Station
Pomoc Dodanie obsługi zewnętrznego odbiornika IR problem
Witam mam problem z uruchomieniem pilota Harmony pod hd stationkorzystałem z how to How-To - Dodanie obsługi zewnętrznego odbiornika IR (MCE) w XBMC/HDniestety sknociłem sprawę ( jak można sknocić 2 linijki , mi się udało...) ;) potem zacząłem naprawiać i sknociłem jeszcze bardzieju mnie...- kazuko
- Temat
- harmony pilot
- Odpowiedzi: 6
- Forum: HD Station, Kodi i wyjście HDMI
- K
Pomoc QNAP TS-269L - XBMC i pilot Harmony 650
Witam,proszę tutaj o pomoc, bo kilka dni prób skonfigurowania XBMC z pilotem nie dały pożądanego efektu. Czytałem wiele poradników, często sprzecznych informacji i poległem :-(Niedawno zakupiłem pilota Logitech Harmony 650 i chciałbym go skonfigurować z moim QNAP-269L. Chodzi tutaj przede...- kostek
- Temat
- harmony pilot ts-269l xbmc
- Odpowiedzi: 19
- Forum: HD Station, Kodi i wyjście HDMI