Pomoc Problem ze skanowanie Konica Minolta Bizhub do folderu zabezpieczonego hasłem
Cześć, Chciałbym każdemu użytkownikowi udostępnić folder, gdzie wpadałyby jego skany z urządzenia Konica Minolta Bizhub c253. Folder ma być dostępny tylko dla tego konkretnego użytkownika (nie ma podglądania).Nie byłem pewny, w którą stronę pójść.1, W panelu Bizhuba zakładać każdemu...- a g
- Temat
- problem samba skanowanie
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Udostępnianie plików, uprawnienia i AD
- C
Łatka dla Samby w QNAPach
QNAP przedstawił łatkę w postaci Qfixes dla open-sourcowej usługi serwera Samba w serwerach NAS.[Nieprawidłowy link obrazu]:http://nimg.cdrinfo.pl/2017/06/qnap_ts_453mini_8g_us_ts_453mini_8g_4_bay_smb_nas_1150183-300x300.jpg (więcej…)Kontynuuj czytanie...- CDRinfo.pl - Serwis
- Temat
- cdrinfo download folder samba users
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Aktualności z branży i informacje prasowe
Pomoc Qnap Samba i WIFI brak widoku servera
Witam kolegów na forum.Mam pozornie prosty problem. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że przy połączeniu WIFI nie widzę servera Qnap w sieci (SAMBA) Windows 7Pro. Przy połączeniu LANowym (przewodowe), nie ma problemu - Qnap jest widoczny w otoczeniu sieciowym. Z racji sporego syfu na lapku oraz...- apofis
- Temat
- qnap samba
- Odpowiedzi: 10
- Forum: Sieć, routing i VPN (QNAP, Qhora, Switch)
Pomoc Modyfikacja smb.conf
Mam taki "problem". Chciałbym dokonać niewielkich modyfikacji w pliku smb.conf Qnapa ale tak by nie znikały po restarcie. Jak na razie nie udało mi się nawet osiągnąć by nie znikały po restarcie samej samby.Czy jest taka możliwość i jak to zrobić?- Pecus
- Temat
- samba smb
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Oh'Linux? Software hacking i QNAP modding
- M
Pomoc problem z dostępem do folderów współdzielonych przez kilku użytkowników
Znowu QNAP mnie przycisnął... Czym może być spowodowane, że do współdzielonego folderu może w jednym czasie dostać się jeden użytkownik?Mam soft do synchronizacji danych - w sposób ciągły pilnuje aby wybrane foldery na laptopie były synchronizowane na NASem. Dzisiaj zauważyłem, że jak jestem...- marker
- Temat
- afp apple samba syncovery
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Udostępnianie plików, uprawnienia i AD
- D
Instruktaż/Tutorial MS-DOS i Samba w QNAP'ie...
Witam, Czy istnieje możliwość uzyskania dostępu do dysku serwera (np. TS-209) za pomocą klienta MS-DOS używajacego protokołu TCP-IP ? Wiem, że system operacyjny TS-209 oparty jest na odmianie Linuxa. Wiem, że z DOS-a można się podłączyć za pomocą MS LANMAN Client do dysku systemu FacetWin UNIX...- Darek
- Temat
- samba
- Odpowiedzi: 8
- Forum: Wiki & FAQ