Pomoc Transmission przez OpenVPN
Jest ktoś zorientowany (lub widział w internecie tutorial i poda link) jak skonfigurować Transmission przez VPN? Chodzi o to, żeby jedynie Transmission korzystało z połączenia OpenVPN, a cała reszta usług NAS-a z normalnego łącza internetowego.- ---===PIOTR===---
- Temat
- transmission vpn
- Odpowiedzi: 6
- Forum: Download Station i klienci P2P
Pomoc Problemy z Transmission
Wczoraj kupiłem kolejny NAS TS-251. Ograłem go od nowa wersją QTS 4.3.4. W aplikacjach nie mogę znaleźć Transmission z której korzystam. Na starym TS-112P z zainstalowanym QTS 3.3.3 wszystko jest OK. Czy jest to przypadłość wersji 4.3.4? Jeśli tak to czy jest jakaś prosta metoda downupgradu i...- wojtekdu
- Temat
- transmission
- Odpowiedzi: 14
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
Kawa i papierosy Czy jeżeli się pomyliłem z jedną literką w temacie a post został zamknięty to pisać nowy?
Cześć. Pomyliłem się tutaj > Rozwiązany - Qnap i Transmission - jak wejśc w ustawienia? Powinienem napisać QTRANSMISSION a nie TRANSMISSION. Co mam teraz zrobić? Proszę o poprawienie postu lub skasowanie abym mógł dodać nowy!. Pzdr- zinger
- Temat
- post transmission
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Hydepark (Off-topic)
Pomoc Qnap i QTransmission - jak wejśc w ustawienia?
Cześć. Jak wejść do ustawień transmission? NIE MOGĘ! Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.3 Model serwera: QNAP ts-251- zinger
- Temat
- qnap transmission
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
Pomoc Transmission vs rTorrent
Który klient torrent jest Waszym zdaniem lepszy ?Jakiś czas temu na NAS Zyxel używałem Transmission i byłem zadowolony ale widzę że rTorrent też ( a może nawet bardziej ) jest dość popularny.Czy rTorrent ma jakieś konkretne przewagi nad Transmission ?- candidate
- Temat
- rtorrent transmission
- Odpowiedzi: 15
- Forum: Download Station i klienci P2P
- S
Pomoc QNAP TS-228 - Transmission - działa ale nie pokazuje postępu
Cześć,mam dziwny problem z Transmission (zainstalowanym z oficjalnego repozytorium). Po skonfigurowaniu ścieżek, użytkowników itp, wszystko pięknie działa tylko podczas pobierania pliku pasek postępu w ogóle się nie posuwa, a progress ciągle wynosi 0%. Dopiero po pobraniu całości zmienia się...- sulti
- Temat
- qnap transmission ts-228
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Download Station i klienci P2P
Pomoc Blocklist transmission - brak działającej listy
Witam, skąd pobrać działającą blocklistę do transmission albo czy jest jakiś inny sposób blokowania niż w transmission? Są jakieś darmowe rozwiązania, czy jedynie płatne jak te z peerguard?Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.3.0188 Build 20170517 Model serwera: QNAP TS-231P- neotps
- Temat
- github transmission
- Odpowiedzi: 7
- Forum: Download Station i klienci P2P
Pomoc Po downgrade qts nie działa transmission
Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.x Build 20YYMMDD Model serwera: QNAP TS-228Po downgrade qts do TS-X28_20160629-4.2.0 z wersji 4.3 nie mogę włączyć transmission. Odinstalowałem, usunąłem pliki, restartowałem qnapa, cały czas to samo. Po kliknięciu na pulpicie qts na ikonkę transsmison...- rafolego
- Temat
- downgrade qts transmission
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Download Station i klienci P2P
Pomoc Container Station i transmission
Z racji tego, że w qts 4.3 dla arm nie ma żadnej sensownej aplikacji do torrentów, postanowiłem uruchomić Container Station i tam spróbować zainstalować Transmission, jak i również rtorrenta. W jednym i drugim przypadku spotkałem się z takim problemem. Wyskakuje błąd: "Background task error for...- rafolego
- Temat
- container station transmission
- Odpowiedzi: 5
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc Transmission znikł po update do QTS 4.3.2
Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.2 Build 20170313 Model serwera: QNAP TS-228Po uptade systemu na Qnapie, nie mogę odpalić Transmission. wyskakuje taka strona:"Internal Server Error The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request...- rafolego
- Temat
- 4.3.2 transmission
- Odpowiedzi: 18
- Forum: Download Station i klienci P2P
Pomoc Transmission 2.84-b24 po restacie serwera nie włącza się
Wersja oprogramowania Firmware: 4,2,0 Build 20160629 Model serwera: QNAP TS-228Po restarcie serwera Transmission 2.84-b24 nie chce się włączyć. Reinstalacje nie pomogła, instalacja z innych źródeł niż qts również... Włącza się główna strona Transmission natomiast nie da się wejść w gui, ładuje...- rafolego
- Temat
- color serwera transmission youtube
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Download Station i klienci P2P
NAS do torrentów za ok 550zł
Witam. Poszukuję NASa, który głównie będzie mi służył do seedowania/ściągania sporej ilości torrentów - ok.2TB. Czy w moim budżecie dostanę coś sensownego? Znalazłem model TS-228, ale nie wiem czy poradzi sobie z taką ilością plików bez restartów i zamulania?- CC81
- Temat
- jeśli nas torrentów transmission
- Odpowiedzi: 39
- Forum: Przed zakupem... (Porady i dylematy)
- H
Pomoc Transmission nie można się zalogować
Testowane na aktualizacji 4.2.2 Build 2016/08/23 oraz 4.2.2 build 2016/09/01 Od razu po aktualizacji można się zalogować do transmission, ale kolejne razy kończą się na ciągłym ładowaniu strony transmission. Nowsze wersje transmission w ogóle nie pozwalają się zalogować. Próbowałem już...- hawkers
- Temat
- build color można transmission zalogować
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
Pomoc Traansmission - Downloads Folders
Witam wszystkich.Jestem w fazie testowania klienta Transmission dostepnego przez app center Qnap. Rtorrent jest miom glownym klientem ale przy nowym Firmware 4.2.0 sa male błędy i niecierpliwie czekam kiedy Qnap zrobi poprawki bo zdaje sobie sprawa ze nie jest to wina develpoera rtorrena...- niestgreg
- Temat
- cachedev1 download filmy share transmission
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Download Station i klienci P2P
Pomoc Qnap TS-112 Transmission problem z uruchomieniem .
Witam.Mam problem z odpaleniem Transmission. Zainstalowałem ale nie da się uruchomić wyskakuje komunikat : Error Page not found or the web server is currently unavailable. Please contact the website administrator for helpNie ma pojęcia co z tym zrobić .Mam też całkiem inny model nasa...- wojoww
- Temat
- problem qnap transmission ts-112
- Odpowiedzi: 8
- Forum: Download Station i klienci P2P
Pomoc Transmission - ukryta sesja
Witam, Mam problem ma włączony Transmission na TS-212 i ja wejde w sprawdzić co mam wysylane/pobierane przez przegladarke to mam pustu. A jaka sprawdz na koncie/Trackerze to wysyłane mam 2 pozycje... jak zrobie reset uslugi transmisson to w moim panelu mam nadal 0 a a trakerze juz 4 pozycje...- krystianen
- Temat
- transmission
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
- D
Pomoc problem rtorrent Qts 4.2.1 build 0419
Hi, I updated to version 4.2.1 build 0419 and utorrent has stopped working properly, I can go down to the previous firmware version 4.2.0 build 20160311, thank you very much- Deleted member dav1d9
- Temat
- build firmware rtorrent transmission version
- Odpowiedzi: 16
- Forum: Download Station i klienci P2P
Pomoc Asus RT-n56u - DMZ Qnap - VPN client podłączony do PIA - Transmission - port is closed :?
cześć wszystkim!Dziś postanowiłem użyć w końcu Private Internet Access (PIA) na moim Qnapie zamiast na PC, próbowałem na routerze ale nie daje rady transferu utrzymać. Zauważyłem że Transmission wskazuje że port jest zamknięty i nie mam pojęcia o co chodzi przecież NAS jest wystawiony na DMZ...- hans
- Temat
- port qnap transmission vpn
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc Jaki klient Torrent na platformę ARM ?
Witam, Proszę o pomoc Próbuję zebrać informacje na temat klientów torrent jakie można zainstalować na naszych Qnapach i po przeczytaniu miliona postów mam już totalny mętlik w głowie.Część dyskusji na ten temat jest dość stara (2010r). Czy mógłby mi ktoś przybliżyć stan na dzień dzisiejszy...- gac
- Temat
- rtorrent torrent transmission
- Odpowiedzi: 7
- Forum: Download Station i klienci P2P