Pomoc Gdzie na dysk z QNAP-a znajdę pliki
Umarł mi jeden QNAP, na razie nie mam czasu dochodzić co się stało, połączę się tylko z nim przez WinSCP (SFTP) i widzę w dane, niestety kopiowanie po sieci do drugiego QNAP-a trwa bardzo powoli, podpiąłem więc ten dysk bezpośrednio do innego QNAP-a, widzę dwie partycje (Dev1Partition1 i...- slavo_s2k
- Temat
- starego tylko widzę
- Odpowiedzi: 5
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc Brak dostępu do zdjęć poprzez File explorer
Witam Kolejne pytanie początkującego, wybaczcie jeśli było, ale próbuje odnaleźć się na forum i wyszukiwanie jeszcze mi zbyt dobrze nie idzie :) Od dwóch dni mam NASa TS-230, staram się go ogarnąć i oswoić... Testowo wrzuciłem kilka fotek z telefonu, folder w którym są udostępniłem (a...- KArolus
- Temat
- tylko widzę
- Odpowiedzi: 5
- Forum: QuMagie, Photo, Video i Music Station
- S
Pomoc QPhoto - albumy
Witam, posiadam TS-220 - bardzo słaba maszyna, wiem. Mam wiele zdjęć w Folderze multimediów (folder wskazany w Zarządzaniu multimediami) - zaznaczona zawartość Zdjęcie oraz Wideo Mam uruchomiony Serwer multimediów DLNA (konto admin lub gość - bez różnicy) Mam utworzone w PhotoStation albumy...- showview
- Temat
- photostation widzę zdjęcia
- Odpowiedzi: 2
- Forum: QuMagie, Photo, Video i Music Station
Pomoc Brak DataVol1
Witam wszystkich, jestem nowy na forum, mam kilka NAS-ów, do tej pory bez problemów. Problem dotyczy domowego TS-431K --- 4 dyski 1TB wersja systemu 4.5.1.1495 Trzymam w domowej lokalizacji kopię danych. Chciałem rozszerzyć pojemność RAID5 poprzez wymianę dysków na przyniesione z firmy. Po...- Multibibek
- Temat
- brak color foldery wersja widzę
- Odpowiedzi: 2
- Forum: RAID, woluminy, system plików, ZFS i cache
Pomoc Blacklista - zaladowanie z zewnetrznego pliku
Czesc, posiadam zbudowana dosyc duza liste adresow IP ktore chcialbym blokowac, czy jest mozliwosc zaladowania jej w calosci z pliku bo w interfejsie widze tylko mozliwosc pojedynczego dodawania ich.. ?Wersja oprogramowania Firmware: 4.4.1.1146 Model serwera: QNAP TS-251+- gkotyza
- Temat
- color widzę
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc HBS3 - kopia zapasowa i skasowane pliki
Testowałem ostatnio różne ustawienia przy robieniu kopii zapasowej za pomocą HBS3 i zdziwiła mnie jedna rzecz. Do testowego katalogu wrzucam plik np. 1GB oraz drugi plik 100MB - całość ma więc 1,1GB. Robię jednorazową kopię (bez wersjonowania) i zajmuje ona właśnie ok. 1,1GB. Kiedy z tej kopii...- maks87
- Temat
- hybrid backup sync kopii pliki widzę
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Backup i migawki (HBS 3, Qsync, SnapSync)
Pomoc jak przyłączyć woluminy
Witam,Dzisiaj wyciągnąłem dysk 7 z serwera w trakcie pracy, ponieważ był pusty, a chciałem go przerzucić do innego serwera (zaznaczam, że każdy z ośmiu pojedynczych dysków ma własny RAID i nie jest połączony z pozostałymi). Dostałem od serwera informację Error Message: Volume Error i dysk 6, 7...- masqar
- Temat
- color serwera widzę woluminy
- Odpowiedzi: 2
- Forum: RAID, woluminy, system plików, ZFS i cache
- M
Pomoc Dane znikneły po opcji Move
WitamMam problem, w katalogu \media\downloads mialem kilka folderow, zaznaczylem 3 z nich i kliknalem przenies do. Wybralem nowy folder, chwile poczekalem, a ze cos dlugo to trwalo kliknalem obejrzec sobie status, tam zobaczylem ze zamiast ok 5gb przenosi sie 900gb wiec kliknalem anuluj, po...- marczu83
- Temat
- color share widzę
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Udostępnianie plików, uprawnienia i AD