Pomoc Container Station-smokeping

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

neo11986

Nowy użytkownik
Noobie
19 Luty 2021
7
0
1
38
Sobótka
QNAP
TS-x53D
Ethernet
1 GbE
Witam,
nie wiem jak edytować plik który widzę w folderze na qnap Targets jest jakaś możliwość edytowania np. poprzez putty,terminal lub jakiś program ze strony www serwera. Ewentualnie czy pozna pozycje dodawać smoke ping przez strone www ???
 
Bardzo prosto zgodnie z poleceniami na stronie Docker Hub Teraz tylko nie wiem jak edytować plik online na serwerze. Na razie wpadłem na pomysł by go pobrać na komputer edytować w notatniku i potem wrzuć go w to samo miejsce. Ale to jest czasochłonne i męczące.
 
super - wiem którego obrazu użyłeś:
Tam są zmienne - co dałeś zamiast </path/to/smokeping/config> ?
1659784955816.png
 
To w czym masz problem to ci powiem ale kto odpowie na moje pytanie i potem twoje.
Użyłem obrazu z Container Station o największej popularności potem dostosowałem go tworząc foldery poprzez file station i odwołując się do nich przy instalacji

1659786349829.png
1659786173067.png


jedyne co dodałem jeszcze to swój czas bo domyślnie był dla rejonu Anglii


1659786242251.png


oraz ograniczyłem zużycie do minimum przez kontener bo jeszcze nie dokupiłem pamięci ram

1659786284433.png




I teraz mam problem z edytowaniem tego pliku bo w nim jest spis serwerów do edytowania

1659786446898.png
 

Załączniki

  • 1659786413049.png
    1659786413049.png
    53 KB · Wyświetleń: 31
sprawa jest prosta - sprawdź czy mozesz zainstalowac Text Editor:Using Text Editor
jak możesz i działa - to odpalasz Text Editor, wskazujesz mu plik Targets i tyle w temacie

nie zapomnij edytować przy wyłączonym smokeping :)

od biedy włącz sobie SSHa, zaprzyjaźnij z WinSCP i możesz edytować do woli xDD
 
  • Lubię to
Reakcje: jerry1333
sprawa jest prosta - sprawdź czy mozesz zainstalowac Text Editor:Using Text Editor
jak możesz i działa - to odpalasz Text Editor, wskazujesz mu plik Targets i tyle w temacie

nie zapomnij edytować przy wyłączonym smokeping :)

od biedy włącz sobie SSHa, zaprzyjaźnij z WinSCP i możesz edytować do woli xDD


Spoko tylko jak po ssha dostać się do konkretnego folderu ?? NA razie edytuje poprzez Text Edition
 
Brak uszanowania na forum.
Powiem ci tak skoro ty miałeś problem ze smokeping a ja kontenerów uczę się od 2 dni :D
W pierwszy dzień był smoke ping oraz open speedtest w drugi smoke ping.
Myślę co jeszcze zrobić na serwerze.
Połączono posty:

a nie lepiej jak zaczniesz odpowiadać na cudze pytania? przeciez to Ty masz problem nie my

On miał problem ze smokeping ja tylko z edytowaniem
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. speedtest
  2. smoke