Recenzja DeadBolt - kolejny malware

Niech się podzieli logami. Bo niestety widziałem taki przypadek, że gość twierdził, że ma najnowszy firmware 19 dni. Jak mu pokazałem log to wcale nie miał 19 dni. Według mnie nie możliwe.
 
Niech się podzieli logami. Bo niestety widziałem taki przypadek, że gość twierdził, że ma najnowszy firmware 19 dni. Jak mu pokazałem log to wcale nie miał 19 dni. Według mnie nie możliwe.
Założył ticket do supportu Q-202202-60338
 
Witam, mam pytanie. Kilka miesięcy temu było głośno o DeadBolt.
Zastosowałem się do wskazówek z tego forum jak zabezpieczyć nas przed zagrożeniem (teraz nie mogę odnaleźć postu z instrukcja od Silas)
Aktualnie mam problem na nowym TV nie mogę odnaleźć Nasa po dlna ? czy któreś porty są zablokowane ?
Gdzie szukać ? co zmienić ?
 
Założył ticket do supportu Q-202202-60338
Sprawdziłem tego gościa.
Miał stary firmware.
1650610656293.png
 
Hej, ale to standardowy tekst napisany przed problemem z "DeadBolt".
TV nie wykrywa mi serwera dlna czy to jest związane z sugestiami z tej instrukcji: Jak to zrobić? - QuFirewall - Jak zabezpieczyć serwer przed atakami a jednocześnie komfortowo z niego korzystać? Wersja dla regionu: Polska

Nie wiem dlaczego mam problem, może na routerze powinienem dodać port jaki jest przypisany do DLNA ?
 
no ale dalej nie wiem czemu nie odczytałes nr portu z serwera DLNA i nie dodałeś go w qFirewallu ?
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. deadbolt
  2. plex porty
  3. QuFirewall
  4. rtorrent a qufirewall
  5. pfsense
  6. qfirewall