Mam pytanie jak udostępnić w/w dodatek dla reszty użytkowników (nie administratorów) ?
Wchodzę w Panel sterowania/Użytkownicy/Przywileje aplikacji (wybrany użytkownik),a le tam nie ma dodatku Digital Tv Station

Wchodzę w Panel sterowania/Użytkownicy/Przywileje aplikacji (wybrany użytkownik),a le tam nie ma dodatku Digital Tv Station