Dobra zmiana

l_j

Nowy użytkownik
Noobie
8 Sierpień 2016
4
5
3
46
QNAP
TS-x51
Ethernet
802.11n (Wi-Fi 4)
Witam
Po ok 8 latach używania S 109 przyszedł czas na zmianę i przesiadłem się na TS-251
już widzę ze to dobra zmiana
Pozdrawiam.
 
  • Lubię to
Reakcje: fan11 i kaktus
Cześć, skoczyłeś kompletnie na inna platformę.
Gratulacje z wyboru
 
Nie zdrajca tylko realista.
Qnap jest:
Lepszy i tańszy a przez to jeszcze lepszy :)
I zapomniałem dodać że wygląda mi że S podzieli los firm typu Nokia co to była liderem i nie chciała się z nikim liczyć bo po co, a tu inni przeskoczyli o głowę.
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus
Spędziłem wiele godzin porównując specyfikacje i opinie
S nie zniknie, tylko inaczej będzie podzielony tort NASowy.

Nokia również tak myślała
jak kodak
albo Sony
i co praktycznie ich nie ma dziś i łączy je jedno. Zwycięstwo mieli w garści ale byli zbyt pewni siebie i nie liczyli się z klientami i nie doceniali konkurencji.
co do różnic.
zakładając że masz pewien budżet i sprecyzowane wymagania i jeszcze chcesz aby twój nas pracował na jakimś nawet prostym intelu a nie wynalazkach z telefonu komórkowego albo innych maszyn liczących to qnap nie ma konkurencji do tego teraz przekonałem się że soft jest nawet przyjemniejszy niż w S.
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus
Z całym szacunkiem ale kiepskie argumenty.
Apple w iPhone też ma gorszy prcesory w porównaniu do mocnych telefonów samsunga i jakoś daje radę.
Napisz coś więcej o sofcie.

Daje radę wycinając połowę funkcjonalności jakie samsung ma w standardzie. Akurat tu mogę coś powiedzieć bo mam prywatnie S7 Samsunga i 6s iPhona służbowo. Ale to nie ten temat.

Ale wracając do tematu nadal poznaje qnapa ale nie miałem żadnych trudności w odpaleniu nasa. Sama funkcjonalność jest podobna ale np używam dostępu do internetu tylko przez LTE i w S trudno było cokolwiek uruchomić natomiast w qnapie poprzez myqnapcloud działają wszystkie usługi jakie do tej pory przetestowałem
 
  • Lubię to
Reakcje: fan11