Pomoc Duży rozmiar medialibrary

guffi

ZFS Master on QTS!
Q's Expert
13 Marzec 2020
342
3
17
28
QNAP
TS-x51
Ethernet
1 GbE
Witam
Czego jest taki duży rozmiar medialibrary/movies/ około 768GB?

Wersja oprogramowania Firmware: x.x.x Build 20YYMMDD
Model serwera: QNAP TS-251D
Wersja oprogramowania 4.4.3.1400 Build 20200817
 
Bo w medialibrary rtorrent docelowo trzyma filmy, żeby Kodi z tej lokalizacji zaczerpywało informacje do swojej biblioteki. Jeżeli masz dodatkowo ustawione porty na kodi i ip, to rtorrent sam da znać, żeby Kodi zaktualizowało bibliotekę.
 
a jak zrobić żeby medialibrary wyłączyć? i tylko w /download/rtorrent/complete/ trzymać filmy? bo mam przez to podwójnie filmy.
 
Wszystko jasne, tylko musiałbyś sporo czytać co i jak, bo w ten sposób się uczysz. Na forum podajemy gotowe rozwiązania, ale nie wiesz co i skąd się bierze. Tak jak ja męczę o niektóre rzeczy Silasa, a ten ma weekend, to samemu dłubię po omacku w czymś, czego nie znam i się uczę ;]
 
Ja bym na Twoim miejscu z rtorrentem zaczął od nowa. Wyczyścił wszystko. Zrobił czystkę w Download, Complete ... I na probe pobrał jakiś film - łącze masz przecież szybkie. I zobaczył czy zostanie poprawnie przeniesiony do medialibrary.
teraz nie będę miał czasu ale później pomyślę, mi plex starczy.
Wszystko jasne, tylko musiałbyś sporo czytać co i jak, bo w ten sposób się uczysz. Na forum podajemy gotowe rozwiązania, ale nie wiesz co i skąd się bierze. Tak jak ja męczę o niektóre rzeczy Silasa, a ten ma weekend, to samemu dłubię po omacku w czymś, czego nie znam i się uczę ;]
jak opanuje linuxa to qnap będzie pestką.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. kodi rtorrent