Dziwny Problem z QNAP TS-410

Dyskusja w 'Udostępnianie plików, folderów i drukarek' rozpoczęta przez użytkownika assass1n, 24 Czerwiec 2010.

Ładowanie...
  1. assass1n

assass1n Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    21:05
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Witam
    Mam taki dziwny problem z ts-410. W pewnej firmie mam qnap ts-410 i na ten otóż qnap robiły się backupy z każdego stanowiska w firmie. Każde stanowisko ma swój folder na qnapie do którego backupuja się dane. Wszystko było ok do czasu dodania nowego użytkownika. Coś namieszałem tak ze w gruncie rzeczy stracił się folder users gdzie były foldery stanowisk. Przywróciłem wszystko dokładnie tak jak było, cała strukturę folderów, nadałem prawa do tych folderów dla danych użytkowników tak jak było, te same hasła itd. I problem wygląda tak że ja moge sie logować z poza sieci (i w tej seici równierz) do tych zasobów na danych użytkowników natomiast ci użytkownicy nie moga z swoich komputerów a wczesniej mieli dostęp, nawet jak próbuje sie zalogować na konto admin z tych stanowisk wyskakuje odmowa dostepu do każdego z folderów. Pomóżcie bo pomysłów niemam jak rozwiazać ten problem skoro wszystko jest tak samo jak było wczesniej

2. Silas Mariusz

Silas Mariusz SysOp Administrator

Miejscowość:
    Nowy Sącz
    Local Time:
    Oceny:
    +1 337 / 30 / -5
    Followers:
    22
    QNAP:
    TVS-x71
    Ethernet:
    1 GbE
    TVS-x71 1 GbE
    Nalezy odmontowac wszystkie udzialy sieciowe na komputerach stacjonarnych i polaczyc je jeszcze raz.

3. assass1n

assass1n Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    sprawa rozwiązana po prostu jakims cudem rozsypały się profile i uprawnienia. Wszystko od nowa postawiłem i teraz dziala jak należy

Poleć tę stronę