Pomoc Instalacja SUPLA SCRTIPS -

slavo_s2k

Entry Technician
Q Associate
3 Maj 2017
86
1
11
8
40
QNAP
TS-x70 Pro
Ethernet
1 GbE
Próbuję zainstalować SUPLA-SCRIPTS wg instrukcji fracz/supla-scripts

mam zainstalowane Appache & PHP 7.3 ,

stałem na punkcie 5.IV: Set the phpPath to where your php executable can be found, e.g. /usr/bin/php. Find it with which php.

nie wiem jaką ścieżkę ustawić, w /usr/bin nie ma folderu php, wpisując which php nie otrzymuję informacji, polecenie wykonuje się bez błedu, ale nie zwraca wyniku

Wersja oprogramowania Firmware: 4.5.2.1594
Model serwera: QNAP TS-251
 
upload_2021-3-29_23-10-56.png


mam propozycje: niech koledzy z forum supli wyjaśnią o co chodzi! Bo ja nie wiem co chcę - włączam i nie działa !

wracając do tematu - brak solidnego opisu instalacji docker - przykład dobrego opisu : Docker Hub

co do instalacji lokalnej na qnapie - w plikach JSON wskazać folder gdzie jest PHP7 z paczki APache&PHP7 - więc poszukaj tam dobrze , itd - qnap jest niestandardowym rozwiazaniem dla jakiegokolwiek programu.
 
Dziękuję za poświęcony czas, wrzucam temat chłopakom od supli, generalnie na forum supli wiele osób chciało skorzystać z rozwiązania Sripts na QNAPie, dla mnie porada typu "poszukaj innego programu do smartu domu" nie jest najlepszym rozwiązaniem :) mając kilkadziesiąt urządzeń sterujących opartych o SUPLE :) która działa bardzo dobrze na QNAPie i pozostaje teraz rozszerzenie (Sripts), które chciałbym uruchomić i uzyskać dodatkową funkcjonalność...
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. supla
  2. memtest
  3. pecl