Pomoc Instalacja Supli w najnowszej wersji Container Station 3

BraveHeartt007

Entry Technician
Q Associate
13 Listopad 2017
32
2
8
38
QNAP
TS-x53D
Ethernet
1 GbE
Witam,
potrzebuje zainstalować i skonfigurować Suple na serwerze QNAP w najnowszej wersji Container Station 3.
Wiem że mam utworzyć nowy kontener. W konfiguracji obrazu Docker Hub i wpisałem obraz supla/supla-cloud:latest.
Gdy przechodzę dalej w Skonfiguruj kontener nie wiem czy tu tam zmieniać jakieś porty. Nie mogę znaleźć info jak to ma być skonfigurowane.
Bardzo proszę o pomoc.
 
Zrzut ekranu z 2023-08-29 13-32-37.png


Nazwa jest odnośnikiem do strony w repozytorium projektu -> Docker tam jest link do szczegółów konfiguracji -> GitHub - SUPLA/supla-docker
 
  • Lubię to
Reakcje: Silas Mariusz
Container Station to jest nakładka na dockera od QNapa. Może istnieje ale jak już obczaisz co i jak z dokerami to nie będzie ci się chciało instalować aplikacji inaczej - np. te przygotowane przez Qnapa.
 
1) znajdujesz obraz -> klikasz deploy
Zrzut ekranu z 2023-08-29 22-00-50.png

2)wybierasz wersję -> klikasz next
Zrzut ekranu z 2023-08-29 22-00-59.png

3) podstawowa konfiguracja
Zrzut ekranu z 2023-08-29 22-01-10.png

4) klikasz -> advanced settings
Zrzut ekranu z 2023-08-29 22-01-15.png


Można wszystko wyklinać w czym problem? Container-Station sam się nie domyśli co tam chcesz skonfigurować jak jedziesz na autopilocie next next next to masz domyślne ustawienia.

Jak już uruchomiłeś to wywal bo tam jak mi się wydaje nie wiele można zmienić w CS powtarzam jak mi się wydaje.

Ale ja generalnie bym polecam sobie przygotować docker-compose.yml gotowy skonfigurowany serwis wtedy cokolwiek by się nie działo wystarczy w konsoli
Bash:
docker compose up -d
 
@pigers To była odpowiedź na:

Może zadam głupie pytanie ale po pierwsze nie ma innego sposobu instalacji? a po drugie to po co ten Container station?


a ja mam pytanie na koniec, zachcesz zrobić sobie aktualizację supli, robisz update i nie upsss , nie ma Twoich ustawień .. coś poszło nie tak
nic nie będzie a co ma być? stworzy kolejny kontener albo napisze sobie docker-compose.yaml i tyle przecież wiesz
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. supla
  2. qnap supla
  3. command not found
  4. nie działą https
  5. docker station 3
  6. repozytorium
  7. entware