Pomoc Konfiguracja QVR PRO

apofis

Systems Admin...
Q's Expert
15 Wrzesień 2011
288
51
78
Wrocław
QNAP
TVS-x71
Ethernet
1 GbE
Witam,
Od jakiegoś czasu przesiadłem się z SS na QVR PRO - i generalnie nie żałuję, bo opcji i elastyczności jest sporo więcej względem SS.
Mój problem, którego nie ogarniam może jest niezbyt skomplikowany, ale jednak...
WARTOŚCI PROGOWE ZASAD - jak to ustrojstwo skonfigurować? Próbowałem wszelkich kombinacji i nigdy nie nagrywa mi nagrań tak jak chcę.

Może ktoś to już ogarnął to bardzo proszę o pomoc.

Mam np taka sytuację, że ktoś podjeżdża na podjazd i nagrywa sie tylko moment podjazdu, natomiast jak ktoś wysiada i idzie do domu to już nie.
Przy innych ustawieniach nagrywa się trochę więcej czyli np że ktoś wychodzi z samochodu ale jaki idzie do furtki to już nie.
Poza tym z jednego zdarzenia nagrywa mi się klika nagrań po 10-30 sekund.

Mi chodzi o nagranie całego zdarzenia w jednym nagraniu od początku wykrycia ruchu do jego zakończenia + 10sek przed i 10 sek po zdarzeniu (standard)

Ktoś wie jak to ustawić ? Jakie warunki muszą być spełnione? Niby jest opisane wszystko, ale nie ogarniam tego, bo to nie działa tak jak ja myślę, że powinno.

Wersja oprogramowania Firmware: najnowszy
Model serwera: QNAP TVS-X71
Ktoś coś w temacie?
 
Po którejś aktualizacji miałem dokładnie ten sam problem, napisałem do QNAPa i Jecky Chan po 2 tygodniach kazał zrobić update QVRPro i problemu już nie ma.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. qvrpro