Pomoc Mała uwaga nt. forum.

D

Deleted member jarlath

Guest
Witam,
Chciałbym zapytać, czy powstający powoli na tym forum nieład (a może wstęp do nieładu), oraz brak jakichkolwiek ciekawych informacji - nowości oznacza powolną agonię tego forum ??
 
Też jestem ciekaw... Od jakiegoś czasu niewiele się dzieje, pomijając zadawane od czasu do czasu pytania, zwykle zresztą pozostawiane bez jakiejkolwiek odpowiedzi. Silas słowem się nie zająknął o publicznych wersjach beta oprogramowania. Zapracowany może?
 
Przydałyby się małe porządki na forum, Kilka tematów jest całkowicie zbędnych , przestarzałych lub nie aktualizowanych np. konkurs sprzed roku , Zamknięte beta testy , FAQ - Często zadawane pytania itp. Dział Platforma QPGK według mnie powinna wyglądać jak w wersji angielkiej.
 
Stawiam, ze to pewnie klopoty z komunikacja z Qnapem. Mnie tez by sie powoli przestawalo chciec. Patrzac na angielskie forum dochodze do wniosku, ze Qnap swoich uzytkownikow ma gdzies. Developerzy rezygnuja z rozwijania projektow poniewaz nie otrzymuja od Qnapa zadnego wsparcia. Nie wykluczone ze tutaj jest pdobnie. Soft tez sie od jakiegos roku zatrzymal w miejscu. Dodawane sa jakies malo istotne pierdoly. Faktem jest, ze tez moze byc jednoczesnie inny powod. Silas napiszesz co sie dzieje?
 
Najwcześniej w weekend... jestem w rozjazdach
 
Proponuję późniejszą godzinkę, coby żony i małolaty nie zawracały gitary.
Wybrzydzał nie będę, ale godzina 21:00 lub późniejsza byłaby dla mnie idealna.
Mam nadzieję, że Miranda obsługuje obecne konferencje gg ;)
 
Można by w sobotę o 21 wg propozycji @pps. Sam mam Mirande - zobaczymy jak zadziała. Miejmy nadzieję, że jakieś dobre wieści nas najdą.
 
Sobota wieczor jest ok.
 
Przeniesione na niedzielę. Godzina bez zmian.
 
Jakies ciekawe wnioski po?
Pozdrawiam
 
No cóż... Nie oszukujmy się - w kwestiach stricte technicznych będziemy tylko podzbiorem forum anglojęzycznego. Ekstrapolując - jak często szukając jakiejkolwiek informacji u wujka Googla ograniczacie sobie wyniki wyszukiwania tylko do języka polskiego?

Od jakiegoś czasu, jeśli napotkam problem nieoczywisty dla forum search'a, to w pierwszej kolejności posta kieruję na forum anglojęzyczne. Przyczyna jest prozaiczna - dużo większa rzesza użytkowników, dużo większa szansa na odpowiedź, dużo krótszy czas oczekiwania na nią.

Także lokalne forum postrzegam jako:

a) ukłon w stronę Kolegów niewładających językiem tych od Latającego Cyrku,
b) miejsce na dyskusje odnośnie tematów dotyczących stricte naszego podwórka (ceny, dystrybutorzy, serwis, dostępność, kupno/sprzedaż, "ponarzekajmy"/"spotkajmy się na piwo" itp.),
c) wymiany doświadczeń (moja sieć, z tym działa a z tym nie, rekomenduję/odradzam).

pozdrawiam
Moli
 
Trudno się nie zgodzić z przedmówcą...