Dzień dobry, chciałbym zacząć od zaznaczenia że jestem na początku mojej przygody z QNAP i nie łapie jeszcze wszystkich funkcjonalności mojego urządzenia. Chciałbym skonfigurować sobie usługę openVPN i wszystko byłoby proste gdyby nie fakt że vectra uniemożliwia mi zalogowanie się do panelu administracyjnego modemu i przekierowanie odpowiedniego portu. UPnP też nie działa z tym modemem. Polecono mi przełączyć modem w tryb bridge i tu pojawia się moje pytanie: co muszę skonfigurowac na moim QNAPie żeby sieć chodziła wtedy jak trzeba i czy w ogóle stosować się do takiej porady? Z góry dzięki za odpowiedź.
- Status
- Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
Rozwiązanie
jeśli modem zostanie bridgem - to musisz go podłączyc do swojego routera i tym routerze skonfigurować potrzebne przekierowanie
modem będzie tylko "transformował" sieć dostawcy do twojego gniazdka i będzie przeźroczysty dla ciebie.
modem będzie tylko "transformował" sieć dostawcy do twojego gniazdka i będzie przeźroczysty dla ciebie.
Rozwiązanie
- Status
- Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:
- upnp
- vectra