NAS for Home

Ta opinia to co najmniej jakby kogoś z konkurencji. Tylko tam mają problemy z podstawowymi ustawieniami systemowymi. Na dodatek nikt normalny nie konfiguruje serwera po DHCP. Także darujcie dyskusje na temat takich opinii.
 
Czy ktoś może się odnieść do opisanych problemów?
napiszę wprost "jak ktoś się piz..ą urodził, to kanarkiem nie zdechnie" jak gość ma problemy z QRcode to nie powinien pisać opinii, to jest stek bzdur niekompetentnej osoby lub troll gigant
 
Eeeeee. Ten komentarz brzmi jakby ktoś z S.
Bo nie można być aż takim debilem:
Oprocz tego kilka razy zdarzyło się, że założony na woluminie katalog sobie po prostu....zniknął!!!!
albo...
Aby w ogóle móc założyć jakikolwiek katalog na dysku, to nie dość że musiałem zrobić upgrade systemu operacyjnego, to
musiałem jeszcze potem 2 krotnie puścić kilkugodzinny test, dyski są bezbłędne, ale co z tego jak będąc adminem nie mogę założyć 1 katalogu!!!!
Nie wierze, że taki farmazon napisał użytkownik.
 
@Silas Mariusz proszę Cię tu naprawdę nie ma co komentować bo ta cała opinia jest co najmniej żałosna.
Tam na końcu opinii jest łapka, trzeba ją po prostu zaklikać na negatywa i już żeby ktoś nie pomyślał, że tak jest na prawdę :/
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. głośne dyski