Nowe produkty - zaczyna sie dziac! :) - 809, 439PRO

heeh wlasnie zobaczylem .... takze popcorn'a nabylem, tylko nie wkladam tam dysku bo denerwowalo by mnie zgrzytanie dysku w nocy, po sieci ladnie pracuje qnapem wiec zadowolonym

Przemek
 
Moj popcorn kladzie dysk zaraz po uzytkowaniu wiec jest cisza. Ja na popcornie robie backup z QNAPa :)
 
Witajcie Panowie,

Jako że jestem blisko z QNAP-em (może szanowny Silas mnie rozpozna) to mam przyjemność użytkować od kilku dni najnowszy player NMP-1000 i szczerze mówiąc jestem pod wielkim wrażeniem... pozytywnym na szczęście. Co prawda firmware jest jeszcze dość zawodny, więc dane trzymam na TS-209 ale samo odtwarzanie jest OK - nie znalazłem formatów nie obsługiwanych, napisy można dodać do wszystkiego. Odtwarza z dysku lokalnego ale rownież z dowolnego NAS-a lub udostępnionego zasobu sieciowego. Po prostu extra - zwłaszcza w trybie Full HD 1080. Jakby jakieś pytania, zdjęcia.... jestem do dyspozycji...

ps. do sprzedaży ma wejść ponoć pod koniec marca.. ale może byc wcześniej lub później... cena - kompletna zagadka...
 
Formaty napisów: SRT, SUB, SMI, TXT, ASS, SSA, SUB.. jak ktoś ma jakieś życzenia - możemy jeszcze uwzględnić.
Tak, upscaling działa...
 
AVCHD?
BluRay zripowany na hdd?
Popcorn ma w tych 2 tematach trochę problemów.
Radia internetowe?
 
obsługiwane na dzisiaj kodeki: MPEG1, MPEG2, MPEG4, XVID, H.264, H.263, WMV9, VC1
radia internetowego nie znalazłem - może bedzie w wersji finalnej ?
 
1) Brak radia internetowego
2) Brak przegladania YouTube
3) Brak kanału Trailery

te 3 rzeczy powinny byc zrobione
ponadto wiele wiele innych :)

ah i obsluga QuickTime (MOV) powinna byc dodana - Windows 7 bedzie obslugiwal na standardzie .MOV wiec ludzie sie moga przekonac do tego
tym bardziej ze wiekszosc trailerow w tym leci
 
Witam,
Dopiero teraz się zorientowałem - Dlaczego TS809 nie ma e-sata.

Pozdrawiam
 
SiLAS napisał:
1) Brak radia internetowego
2) Brak przegladania YouTube
3) Brak kanału Trailery

te 3 rzeczy powinny byc zrobione
ponadto wiele wiele innych :)

ah i obsluga QuickTime (MOV) powinna byc dodana - Windows 7 bedzie obslugiwal na standardzie .MOV wiec ludzie sie moga przekonac do tego
tym bardziej ze wiekszosc trailerow w tym leci

Jeżeli te nowo urządzonko jest oparte na SMP8635 to nie wniesie nic nowego do całej masy już istniejących E-great'ów, popcornów itp...