Pomoc PLEX offline - problem z kodekami

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

madikos

Nowy użytkownik
Noobie
8 Grudzień 2020
8
0
1
37
QNAP
Ethernet
1 GbE
Witam wszystkich

w moim TS-251D zainstalowałem aplikację PLEX, dodałem zasoby i wszystko ładnie działa. Problem pojawia się jednak z działaniem offline. Odpiąłem qnapa od internetu, i odtwarzanie przestało działać z uwagi na brak dostępnych kodeków.
Moje pytanie, to czy można zainstalować te kodeki do użytku offline i tylko czasami je aktualizować do najnowszej dostępnej wersji??

Wersja oprogramowania Firmware: 4.5.2.1566
Model serwera: QNAP TS-251D
 
Ciekawe, co do zasady Plex potrzebuje dostęp do neta by się zalogować. Jest inne narzędzie które nie ma pośredników, ale nie pamiętam nazwy.
Używam ponad rok PLEXa, ale postawionego na hyperV na debianie. Od samego początku offline :) nie lubię jak ktoś zbiera o mnie za dużo informacji.
Nigdy nie było problemu z działaniem jakiegokolwiek pliku audio/video. Oczywiście, jeżeli używasz PLEX PASS to internet jest konieczny, ale lokalnie/via VPN już nie.
kodeki nie mają z tym nic wspolnego
jakie są błędy , dokładnie ?
Problem ustąpił jak dostał na firewallu access do internetu i teraz jak na złość wszystkie multimedia chodzą bez problemu
 
Problem ustąpił jak dostał na firewallu access do internetu i teraz jak na złość wszystkie multimedia chodzą bez problemu
To ma dostep czy nie ma?
Zablokowałem mu dostęp, ale jak wyświetlił ten komunikat, to blokada została wyłączona, film zaskoczył, blokadę włączyłem ponownie, a filmy nadal chodzą :s

Jak błąd powróci, zrobię prntscrn i wrzucę
Tak prezentuje się błąd przy dostępie przez WEBa. Przy aplikacji PLEX na Tizenie, jest dokładnie ten sam komunikat
qnap.jpg

Podobnie jak wcześniej, gdy tylko wyłączyłem na firewallu dropa dla qnapa, odpalił od strzała. Dodam, ze ostatnio go wyłączałem i pewnie to wygenerowało potrzebę dostępu do internetu. Do wyłączenia, działał bez zarzutu od momentu, mojego pierwszego posta w tym wątku.
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. kodeki