Pomoc Probelm z logowaniem mssql

Marcinpew

Nowy użytkownik
Noobie
28 Styczeń 2017
3
1
3
39
QNAP
Ethernet
802.11g (Wi-Fi 3)
Witam.
Mam problem z logowanie do serwera mssql z Container Station - tzn udaje mi się połączać z serwerem przy pomocy SQL Server 2014 Management Studio ale mimi wpisanego dobrego hasłą otrzymuję informację o złym haśle.
Jakieś pomysł?

Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.3 Build 20170313
Model serwera: QNAP TS-251A
 
Hej, mam podobny problem.
Zainstalowałem mssql w Container Station (docker), chciałbym ustawić w ustawieniach zaawansowach kontenera i połączeniu sieciowym opcję "Bridge", ale który interfejs fizyczny mam wybrać? Mam dostępne 2 kart sieciowe, ale nie są one aktywne - QNAPa mam podłączonego do sieci po WiFi.
Muszę coś jeszcze pokombinować w :"Network & Virtual switch" może?
 
Hej, mam podobny problem.
Zainstalowałem mssql w Container Station (docker), chciałbym ustawić w ustawieniach zaawansowach kontenera i połączeniu sieciowym opcję "Bridge", ale który interfejs fizyczny mam wybrać? Mam dostępne 2 kart sieciowe, ale nie są one aktywne - QNAPa mam podłączonego do sieci po WiFi.
Muszę coś jeszcze pokombinować w :"Network & Virtual switch" może?
Wrzuć polecenie jakim dodałeś ten kontener (bez haseł).
 
Kontener dodałem z poziomu aplikacji "Container station", tak to teraz wygląda:
1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
 
mokej...
Po pierwsze:
We will no longer be updating this container repo with updates, and we will eventually remove all container images from this repo.
Po drugie:
Jak się łączysz do tego serwera - przed chwilą zrobiłem wg tej samej instrukcji wszystko i działa pięknie.
Adres serwera: ip qnapa, login: sa, hasło to co ustawiłeś przy tworzeniu kontenera.
Jak nie bangla to wywal go i stwórz jeszcze raz.

Ewentualnie: How-To - MSSQL w dokerze
 
Process exited with code 126
OCI runtime exec failed: exec failed: container_linux.go:367: starting container process caused: exec: "netstat": executable file not found in $PATH: unknown
 
czyli kontener słucha na porcie 1433
dobra .. to dla kolejnego testu
wklep w ssh
Kod:
docker run -d \
  --name=jackett \
  -e PUID=0 \
  -e PGID=0 \
  -e TZ=Europe/Warsaw \
  -p 9117:9117 \
  --restart unless-stopped \
  ghcr.io/linuxserver/jackett
potem przejdź na adres http://192.168.1.10:9117
czy strona WWW się wyswietla ?

upload_2021-5-27_12-18-40.png


żeby to usunąc, zatrzymaj ten kontener i następnie usuń.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. Wifi USB