Pomoc Problem z portami po zmianie providera

Ster

Entry Technician
Q Associate
15 Maj 2014
55
6
8
Radom
ster.wradomiu.pl
QNAP
TS-x51
Ethernet
1 GbE
Cześć, z początkiem miesiąca zmieniłem providera od neta. Od tego czasu mam problem z otworzeniem portów na zewnątrz.
Mam swój router, gdzie przekierowania portów zostały tak jak były (wcześniej wszystko działało), router od providera jest w trybie bridge, upnp włączony:
1659869103682.png

Problem polega dokłądnie na tym, że wszystkie porty mam zamknięte i nie mogę się dostać do qnapa z zewnątrz poprzez domenę ****.myqnapcloud.com. Również w rtorrent komunikat sugeruje zamknięcie portu.

MyQnapCloud wygląda następująco w podsumowaniu:
1659873320028.png

Mimo powyższego, gdy się loguję na myqnapcloud.com, to widzę poniższe dane:
1659869503846.png

Oczywiście nie mam publicznego IP, ale wcześniej było tak samo i wszystko było ok (była Vectra, teraz jest Play, który działa na łączach i urządzeniach Vectry).

Dorzucam jeszcze konfigurację interfejsu sieciowego:
1659869617602.png

Fajnie by było, gdyby udało się bez resetu ustawień sieciowych.
Z informacji, które mogą się jeszcze przydać dodam, że router providera w normalnym trybie ma ip 192.168.0.1, a w bridge 192.168.100.1

Może ktoś Was będzie mi wstanie rozwiązać powyższy problem, bo już drugi dzień nad tym siedzę i nie ma rezultatów ;)

AKTUALIZACJA:
Chyba wiem w czym problem. Vectra miała publiczny IP, Play ma prywatny. Czy w takim wypadku da się to jakoś obejść by dało się otworzyć porty?
 

Załączniki

  • 1659869286016.png
    1659869286016.png
    44,2 KB · Wyświetleń: 37
Chyba wiem w czym problem. Vectra miała publiczny IP, Play ma prywatny. Czy w takim wypadku da się to jakoś obejść by dało się otworzyć porty?
Nie. Pisz do BOK czy jest możliwość włączenia publicznego IP, jak nie to zmieniaj operatora.
 

Mogą Cię zainteresować

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. vectra
  2. myqnapcloud.com