Pomoc Przenoszenie

paul klacska

Staff
Contributor
15 Lipiec 2009
33
2
8
48
Szczecin
QNAP
null
Ethernet
1 GbE
Witam.
Mam takie pytanie dotyczące Download station 5.
Czy wy też tak macie, że w momencie ściągania jakiegoś pliku po jego ściągnięciu macie informacje "przenoszenie" i trwa to dość długo?
Wcześniej miałem S i pomimo tego, że miał 3 GB ramu i procek intel atom , to trwało dosłownie kilka sekund.
W Qnap 873A, trwa mi to strasznie długo.
Nawet pomimo tego, że cała operacja jest robiona na wolumenie z dwoma dyskami m.2.
 
może z pyload spróbuj ?
Spróbowałem.
Doszedłem do punktu gdzie moja wiedza się kończy. Pomógł by ktoś przez zdalny pulpit mi to ogarnąć?
Pyload odpalony i działa, poległem na dodaniu folderu który mam na qnapia. Tam jest jakiś dziwny do którego się wszystko ściąga i nie widzę go w file station. Z tego co wyczytałem to trzeba zamontować jakiś folder przez konsole dla pyload i podać ścieżkę w ustawieniach.
 
  • Lubię to
Reakcje: Silas Mariusz
Spróbowałem.
Doszedłem do punktu gdzie moja wiedza się kończy. Pomógł by ktoś przez zdalny pulpit mi to ogarnąć?
Pyload odpalony i działa, poległem na dodaniu folderu który mam na qnapia. Tam jest jakiś dziwny do którego się wszystko ściąga i nie widzę go w file station. Z tego co wyczytałem to trzeba zamontować jakiś folder przez konsole dla pyload i podać ścieżkę w ustawieniach.
w srode sie do mnie odezwij
dodales mnie chyba na FB?

pogadamy
 
w srode sie do mnie odezwij
dodales mnie chyba na FB?

pogadamy
Wysłałem zaproszenie 😀
Połączono posty:

rozwiń myśl .. bo strzelam że poległeś na mapowaniu
czyli powiedzeniu żeby pliki z lokacji A były widoczne w lokacji B
Zgadza się. Tam jest jakiś dziwny folder do zapisu share/ bla.bla.?bla I go nie widzę w file station a chce go mieć w /Public/download gdzie zapisuje sobie wszystko i widzę to w file station